دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک ایران، مصطفی امیری را به مدت یک سال به‌عنوان دبیر این انجمن انتخاب کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
انجمن فین‌تک ایران از انتخاب «مصطفی امیری» به‌عنوان دبیر این انجمن خبر داد. انتخابات هیئت‌مدیره جدید انجمن فین‌تک در دی‌ماه طی یک مجمع عمومی در اتاق بازرگانی برگزار شده بود.
براساس تصمیم، آخرین جلسه هیئت‌مدیره این انجمن «مصطفی امیری»، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل زرین‌پال، به‌عنوان دبیر ‎انجمن فین‌تک به مدت یک سال انتخاب شد.
امیری در دوره قبل نیز عضو هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک بود. او از مخالفان اجرای اینماد اجباری بوده و در راستای جلوگیری از اجرای این طرح نیز در جلسات متعددی شرکت کرده است.
گفتنی است هیئت‌مدیره جدید انجمن فین‌تک در بیستم دی‌ماه 1401 معرفی شد و آن‌ها «محمدمهدی فاطمیان» را به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره انجمن انتخاب کردند.
براساس توضیحاتی که پیش از این انجمن فین‌تک اعلام کرده بود، در این انتخابات «مهدی فاطمیان» از زیبال، «نوید رجایی‌پور» از فردابانک، «وحید شامخی» از نوبیتکس، «سعید قدوسی‌نژاد» از فینوتک، «احمد منصوری» از پی‌پینگ، «مهدی مؤمنی» از ازکی‌وام و «امیر راسخ» از توسن البرز به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره جدید انجمن انتخاب شدند.
انجمن فین‌تک همواره از مخالفان جدی و سرسخت اینماد اجباری بوده است و در سال‌های گذشته یکی از فعالیت‌های مستمر خود را متمرکز بر اثبات ضرر و‌ زیان‌های وارده از اینماد اجباری کرده بود.
«مهدی فاطمیان» رئیس هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک بعد از انتخاب خود به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره این انجمن، در نیمه بهمن‌ماه امسال اعلام کرد: «شورای رقابت به رفع انحصار مجوز شرکت‌های پرداخت رأی داده است. این شورا عدم صدور مجوز جدید برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت را مصداق بارز انحصار و اخلال در بازار تشخیص داده بود.»
فعالیت‌های انجمن فین‌تک در ادوار گذشته هیئت‌مدیره این انجمن در راستای ایجاد فضای رقابت و توسعه صنعت فین‌تک کشور بوده است. حالا مصطفی امیری هم به‌عنوان دبیر انجمن فین‌تک معرفی شده و باید در انتظار ادامه برنامه‌های این انجمن بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster