شیائومی اخیرا دو مدل از خانواده گوشی های شیائومی ۱۳ یعنی مدل های استاندارد و پرو را روانه بازار کرده است. در حال حاضر نیز بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از مدل اولترا این گوشی هستند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اخیرا شایعه ای منتشر شده که نشان می دهد مدل اولترا […]
شیائومی اخیرا دو مدل از خانواده گوشی های شیائومی ۱۳ یعنی مدل های استاندارد و پرو را روانه بازار کرده است. در حال حاضر نیز بسیاری از کاربران منتظر رونمایی از مدل اولترا این گوشی هستند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اخیرا شایعه ای منتشر شده که نشان می دهد مدل اولترا گوشی شیائومی ۱۳ در ماه می عرضه میشود. یک منبع معتبر فناوری به نام snoppytech اطلاعاتی را در این زمینه منتشر کرده است. به گفته این منبع گوشی قدرتمند و پرچم از شیائومی دو ماه دیگر رونمایی خواهد شد.
در کنار این گوشی تبلت سری شیائومی پد ۶ نیز معرفی میشود. همچنین هر دو محصول تا آخر همان ماه وارد بازار خواهند شد. طبق گفته شیائومی مدل اولترا این گوشی به بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد. این در حالی است که گوشی های سری شیائومی ۱۲ اس و ۱۲ اس اولترا تنها در بازار چین عرضه شده بودند.
در حال حاضر گوشی های شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو در بازار جهانی قیمت نسبتا بالایی دارد. احتمالا مدل اولترا نیز به همین ترتیب با قیمت بالا به فروش می رسد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster