احتمال دارد سامسونگ در ساخت گلکسی واچ ۶ پرو از طراحی حاشیه چرخان فیزیکی استفاده کند. پیش از این گلکسی واچ پرو نیز با این ویژگی عرضه شده بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این سامسونگ در ساعت های گلکسی واچ از حاشیه های چرخان استفاده کرده بود. این طراحی […]
احتمال دارد سامسونگ در ساخت گلکسی واچ ۶ پرو از طراحی حاشیه چرخان فیزیکی استفاده کند. پیش از این گلکسی واچ پرو نیز با این ویژگی عرضه شده بود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این سامسونگ در ساعت های گلکسی واچ از حاشیه های چرخان استفاده کرده بود. این طراحی مورد استقبال کاربران نیز قرار گرفت. اما چندی بعدی کره ای ها در گلکسی واچ ۵ آن را به نسخه دیجیتالی تبدیل کردند. طبق گزارش سم موبایل، قرار است امسال مجددا در گلکسی واچ ۶ شاهد حاشیه فیزیکی چرخان باشیم.
البته سامسونگ در مدل استاندارد از حاشیه جرخان استفاده نخواهد کرد و تنها در مدل پرو چنین تغییراتی ایجاد خواهد شد. عمر باتری ساعت های گلکسی واچ ۵ در گذشته بهبود یافته بود. گزارش های اخیر نشان می دهد احتمالا سامسونگ در گلکسی واچ ۶ نیز بهبودهایی در عمر باتری ایجاد می کند.
سال گذشته گلکسی واچ ۵ تنها در یک نسخه ۴۵ میلیمتری به بازار آمد. البته ساعت جدید سامسونگ در دو مدل تولید خواهد شد. هنوز سامسونگ تاریخ رونمایی رسمی از ساعت های جدید را اعلام نکرده است.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster