دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
براساس پیش‌بینی‌های قبلی، توقف روند افزایشی نرخ ارز و کاهش جزئی آن باعث شده است که تغییرات قابل‌ملاحظه‌ای در قیمت خودرو به‌وجود آید.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
براساس پیش‌بینی‌های قبلی، توقف روند افزایشی نرخ ارز و کاهش جزئی آن باعث شده است که تغییرات قابل‌ملاحظه‌ای در قیمت خودرو به‌وجود آید. بررسی وضعیت بازار خودرو در ۲۰ اسفندماه به کاهش قیمت اکثر خودروها در بازار آزاد اشاره می‌کند.
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران در هفته گذشته از احتمال کاهش قیمت خودرو در روزهای آتی خبر داد. ظاهراً این پیش‌بینی به حقیقت پیوسته و بسیاری از محصولات خودروسازان و مونتاژکاران داخلی نسبت به هفته گذشته ارزان‌تر شده است.
با توجه به اینکه خودرو نه به‌عنوان یک کالای مصرفی، بلکه به‌عنوان یک کالای سرمایه‌ای در بازار معامله می‌شود، بدون‌شک کاهش بهای ارز اصلی‌ترین و مهم‌ترین دلیل افت قیمت و ایجاد نوسان در وضعیت بازار خودروی ۲۰ اسفندماه به‌حساب می‌آید. همان‌طور که افزایش نرخ دلار موجب جهش قیمت خودرو می‌شود، کاهش ارزش دلار نیز تأثیر قابل‌توجهی روی قیمت خودرو می‌گذارد و باعث ارزان‌شدن این کالای سرمایه‌ای می‌شود.
در جدول زیر قیمت جدید خودروهای پرطرفدار را در بازار کشور مشاهده می‌کنید.
ایران‌خودرو لیست مدل‌های سال ۱۴۰۲ و قیمت‌ آن‌ها را اعلام کرده است. این خودروها در اسفندماه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و اگرچه تحویل‌ آن‌ها در سال ۱۴۰۱ است، ولی به‌عنوان مدل‌های سال ۱۴۰۲ شماره‌گذاری می‌شوند.
لیست خودروهای مدل ۱۴۰۲ ایران‌خودرو و قیمت آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید. بدیهی است که این خودروها نسبت به مدل‌های سال ۱۴۰۱ گران‌تر هستند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster