دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در این مطلب نگاهی به جدیدترین شرایط فروش اعلامی و ثبت‌نام برای خودروهای ایران خودرو داریم.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اعلامیه‌های مرتبط با ثبت نام ایران خودرو در طرح‌های فروش مختلف:
فهرست مطالب
وضعیت کلی بازار خودروی کشور:‌ آشفتگی بازار خودرو از مشخصات مهم سال‌های اخیر است که بی‌ارتباط با وضعیت تولید شرکت‌های خودروساز نیست. نوسانات نرخ ارز در چند ماه اخیر نیز باعث تشدید التهاب بازار خودرو شده است؛ بازاری که متأسفانه حتی وعده بازگشایی واردات نیز نتوانست آن را آرام کند و حالا با سرعتی بیشتر از همیشه به‌سوی شکستن سقف‌های تازه قیمتی می‌تازد.
با توجه به تأخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان توسط برخی از بانک‌ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق‌العاده را از ساعت ۱۱ به ساعت ۱۷ امروز – یکشنبه، ۲۱ اسفندماه – موکول و مهلت نام‌نویسی را تا ساعت ۱۳ تمدید کرد.
با توجه به تأخیر در ارسال افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق‌العاده، گروه صنعتی ایران خودرو به‌منظور ایجاد شرایط برابر برای تمامی متقاضیان، زمان تعیین برندگان در این طرح را به ساعت ۱۷ امروز (۲۱ اسفندماه) موکول کرد تا مشتریانی که در روز گذشته نسبت به افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کرده‌اند، فرصت کافی برای ثبت‌نام داشته باشند. 

این گزارش درعین‌حال می‌افزاید که زمان افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تمدید نشده است و صرفاً متقاضیانی که تا ساعت ۱۴ روز شنبه، ۲۰ اسفندماه به افتتاح حساب اقدام کرده‌اند، امکان نام‌نویسی خواهند داشت. 

گفتنی است تاکنون نزدیک به دو میلیون نفر نسبت به نام‌نویسی اقدام کرده‌اند و سایر متقاضیان نیز تا ساعت ۱۳ امروز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اولیه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اقدام کنند.
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان طرح فروش فوق‌العاده و فوری محصولات با تحویل ۳ ماهه محصولات خود را ویژه سه گروه متقاضیان عادی، جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به اجرا می‌گذارد.
در این طرح که از فردا (چهارشنبه، ۱۷ اسفندماه ۱۴۰۱) آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت، خودروهای سورن پلاس بنزینی، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و هایما S5 و S7 عرضه شده است.
برگزیدگان نهایی این طرح روز یک‌شنبه، ۲۱ اسفند از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین خواهند شد.
مانند طرح‌های جدید ایران خودرو، داشتن حساب وکالتی برای متقاضیان عادی شرکت در این طرح الزامی است و بر همین اساس واریز مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان برای خودروهای سواری و ۴۰۰ میلیون تومان برای خانواده هایما توسط هر متقاضی در حساب وکالتی ضروری است. متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیازی به افتتاح حساب وکالتی ندارند.
ایران خودرو بانک‌های عامل ملی، ملت، صادرات، تجارت، رفاه، پاسارگاد، پارسیان و سپه را برای افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی معرفی کرده است.
متقاضیان می‌توانند برای شرکت در این طرح پس از افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه موردنظر، نسبت به ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کنند.
جدول طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه نیمه شعبان
ایران خودرو به‌ مناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان برنامه فروش فوق‌العاده محصولات خود را به اجرا می‌گذارد.
امکان ثبت‌نام از روز چهارشنبه ۱۷ اسفند الی جمعه ۱۹ اسفند در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فراهم خواهد بود.
موجودی حساب وکالتی برای محصولات سواری ۱۳۰ میلیون تومان و برای خانواده هایما ۴۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که از هفته آینده کار ثبت نام برای فروش خودرو‌های داخلی در سامانه saleauto.ir آغاز می‌شود.
«امید قالیباف» در این خصوص گفت: «وزارت صمت از هفته آینده کار ثبت نام برای فروش خودرو‌های داخلی را در سامانه saleauto.ir آغاز می‌کند. در این طرح، صد‌ها هزار دستگاه خودرو عرضه خواهد شد و میزان تقاضا برای هر خودرو و مدل آن، مشخص است. قرعه‌کشی برای رتبه‌بندی خودرو‌ها پس از پایان ثبت نام انجام خواهد شد.» وی تشریح کرد: «اگر چنانچه فرد متقاضی در انتهای لیست و شرایطی قرار گرفت که تحویل خودرو طولانی شد، این امکان وجود دارد که قرعه‌کشی برای وی حذف شود و در لیست انتظار قرار گیرد که براساس فروش خودروساز‌ها برنامه‌ریزی شده است.»
سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه ثبت نام خودرو‌ها براساس برنامه تولید است، گفت: «این‌طور نیست که خودروی ثبت‌نام‌شده دیگر تولید نشود.»
لیست قیمت کارخانه ای محصولات شرکت ایران خودرو ویژه اسفندماه 1401 از سوی این شرکت منتشر شد.
لیست قیمت:
گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دنده‌ای را برای تاریخ ۲ اسفندماه ۱۴۰۱ در بورس کالا اعلام کرد.
گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا روز سه‌شنبه مورخ ۲ اسفندماه ۱۴۰۱ فروش پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف فلزی را در بورس کالا آغاز کند.
براساس بخشنامه منتشرشده، شرایط فروش پژو ۲۰۷ دنده‌ای، قیمت پایه این خودرو ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. رنگ عرضه‌شده در زمان خرید خودرو از بورس سفید است، ولی متقاضیان بعد از خرید خودرو می‌توانند از طریق نمایندگی رنگ‌های مشکی متالیک آبنوس، خاکستری متالیک، نقره‌ای تیتانیوم، سبز کله‌غازی، قهوه‌ایی کادرو، قهوه‌ایی نسکافه، آبی اقیانوسی و قرمز ونیزی را بدون پرداخت وجه اضافی انتخاب نمایند. همچنین تعداد عرضه این خودرو ۱۰ هزار دستگاه است.
پیش‌پرداخت برای خرید این خودرو ۱۰۰ درصد اعلام شده و زمان تحویل خودروی پژو ۲۰۷ دنده‌ای در این نوبت فروش ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲ است.
متقاضیان خرید این خودرو در بورس کالا باید توجه داشته باشند که در پایان معامله و درصورت خرید خودرو، باید ۱۵ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و همچنین مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان را به‌عنوان هزینه‌های جانبی شمال شماره‌گذاری و بیمه و… بپردازند.
نکات مهم :
براساس قوانین جدید عرضه خودرو در بورس کالا، تنها افرادی می‌توانند نسبت به خرید خودرو در این بستر اقدام کنند که از سال ۱۳۹۸ تا امروز هیچ‌گونه خرید خودرویی را از خودروسازان خصوصی و دولتی نداشته‌اند.
هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه‌شده در تاریخ عرضه است.
خریداران باید ۱۸ سال تمام داشته باشند.
قرعه‌کشی ایران خودرو امروز یکشنبه ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد و به گفته مدیرعامل ایران خودرو، ظرفیت کلی این طرح ۱۰۰ هزار دستگاه خواهد بود.
آمارها حاکی از آن است نزدیک به ۲ میلیون نفر از این طرح استقبال کرده‌اند. ۵۰ درصد ظرفیت به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ۱۰ الی ۲۰ درصد به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده غیرتاکسی و ۳۰ الی ۴۰ درصد به طرح عادی اختصاص می‌یابد.
پیش‌بینی می‌شود بیشتر از یک میلیون نفر فقط برای طرح عادی ثبت‌نام کرده‌اند.
گروه صنعتی ایران خودرو هم زمان با فرارسیدن دهه فجر، طرح بزرگ پیش‌فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل‌توجهی خودرو اجرا کرده است.
در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه‌سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU7 با موعد تحویل از چهارماهه تا یک‌ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه شده است.
این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده فعال است. 

به‌منظور فراهم‌سازی شرایط لازم برای دستیابی مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص‌شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه‌کشی با تکمیل وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخش‌نامه، نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.
مراسم قرعه‌کشی محصولات شرکت ایران خودرو در قالب طرح پیش‌فروش متقاضیان عادی طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و فرسوده غیرتاکسی، به‌صورت هم‌زمان روز یکشنبه مورخ 23 بهمن‌ماه ساعت 14 در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می‌شود.
در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از سوی مجلس شورای اسلامی، امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قانون مذکور (1400/08/24) متولد شده‌اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی فراهم شده است.
همچنین به اطلاع می‌رساند اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر گردد.
فعال‌سازی این بخش‌نامه روی سایت از ساعت 14 روز پنج‌شنبه مورخ 1401/11/13 شروع شده و تا روز شنبه مورخ 1401/11/22 ادامه دارد.
به اطلاع عموم متقاضیان مشمول و حائز شرایط می‌رساند در راستای ابلاغ بند (ف) تبصره هفت قانون بودجه سال 1401 (طرح جایگزینی خودروهای فرسوده)، برای مالکین خودروهای فرسوده که شرایط آن در سامانه فروش ایران خودرو اعلام می‌گردد، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو با قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خودروی جایگزین فراهم شده است. 
فعال‌سازی این بخش‌نامه روی سایت، از ساعت 14 روز پنج‌شنبه مورخ 1401/11/13 شروع شده و تا روز شنبه مورخ 1401/11/22 ادامه دارد.
* بدیهی است تحویل خودروی جایگزین مطابق زمان مندرج در شرایط جدول فوق می‌باشد و متقاضی با آگاهی کامل نسبت به این موضوع، نسبت به اسقاط خودروی فرسوده خود اقدام می‌نماید و ایران خودرو هیچ‌گونه تعهدی برای تحویل خودرو تا قبل از زمان تحویل نخواهد داشت.
* مبالغ پیش‌پرداخت در این بخشنامه، کمتر از پنجاه درصد قیمت فعلی خودرو می‌باشد .
* افتتاح حساب وکالتی شامل متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده نمی‌باشد.
به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند، شرکت ایران خودرو طرح فروش فوق‌العاده وانت آریسان 2 دوگانه‌سوز (بدون قرعه‌کشی) را با درنظرگرفتن هر کد ملی، یک دستگاه و دارابودن گواهینامه رانندگی با موعد تحویل 90روزه با شرایط جدول ذیل ارائه می‌نماید:
فعال‌سازی این بخش‌نامه ساعت 11 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 1401/11/13 می‌باشد و تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 1401/11/17 ادامه خواهد داشت.
گروه صنعتی ایران خودرو هم‌زمان با فرارسیدن چهل‌وچهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح بزرگ پیش‌فروش محصولات خود را با عرضه تعداد قابل‌توجهی خودرو اجرا می‌کند.
در این طرح، چهار محصول وانت آریسان دوگانه سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ با موعد تحویل از چهارماهه تا یک ساله با اختصاص سود مشارکت عرضه می شود. این طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده به اجرا گذاشته می شود. 
به‌منظور فراهم‌سازی شرایط لازم برای دستیابی مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص‌شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه‌کشی با تکمیل وجه مطابق پیش‌پرداخت اعلامی در بخش‌نامه، نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران خودرو و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.
مشتریان برای افتتاح حساب وکالتی می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک‌های یادشده از ۱۱ تا ۱۷ بهمن‌ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام کرده و میزان موجودی برابر با ۹۰۰ میلیون ریال از وجه خودرو را که در بخش‌نامه تعیین شده است، در این حساب نگهداری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفاً برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنا هستند.
این طرح از ۱۳ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و مشتریان ۴۸ تا ۷۲ ساعت پس از افتتاح حساب وکالتی می‌توانند حداکثر تا ۲۲ بهمن‌ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه‌کشی اقدام کنند.
(تمامی محدودیت‌هایی که در بخش‌نامه‌های قبلی اعمال شده بود، در این طرح فروش نیز اجرا خواهند شد.)
شرکت ایران خودرو قیمت رسمی محصولات خود (ویژه بهمن‌ماه ۱۴۰۱) را اعلام کرد.
لیست قیمت بهمن ماه ۱۴۰۱:
قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران خودرو در روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه منوط به تعطیل نبودن ادارات استان تهران است.
با توجه به اعلام روابط عمومی ایران خودرو، با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهاد‌های نظارتی باید در روند اجرای قرعه‌کشی حضور داشته باشند و مشخص نیست تعطیلات اخیر برای صرفه‌جویی در مصرف گاز تا چه زمانی ادامه دارد، تاریخ قرعه‌کشی محصولات ایران خودرو نیز همچنان نامشخص است.
همچنین کلیه واحد‌های تولید، پشتیبانی و ستادی ایران خودرو به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف گاز و برق امروز یکشنبه 25 دی‌ماه نیز تعطیل می‌باشند.
ثبت نام فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو برای متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و نیز دارندگان خودرو‌های فرسوده، امروز (25 دی‌ماه) به پایان می‌رسد. در این طرح فروش چهار محصول سورن‌پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU 7 P و رانا پلاس برای سه گروه متقاضیان عرضه شده است.
گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای تصریح کرد:
«در پی کندی سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت به‌دلیل ترافیک متقاضیان و در راستای تکریم مشتریان، زمان اجرای طرح فروش فوق‌العاده تا یک‌شنبه ۲۵ دی‌ماه تمدید شد.»
در پی اختلال ایجاد‌شده در روند ثبت‌نام چهل‌‌و‌دومین مرحله از فروش فوق‌العاده چهار محصول گروه صنعتی ایران خودرو، مهلت ثبت‌نام ایران خودرو که در ابتدا تا پایان روز سه‌شنبه (۲۰ دی‌ماه) در نظر گرفته شده بود، «یک روز دیگر» تمدید شد.
بر این اساس امکان ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه (۲۱ دی‌ماه) برای متقاضیان فراهم خواهد بود.
ایران خودرو قرار بود امروز فروش فوق‌العاده چند محصول خود را از طریق قرعه‌کشی در سایت خود داشته باشد اما متقاضیان می‌گویند امکان ثبت‌نام وجود ندارد و سایت باز نمی‌شود.
مردم گلایه دارند که ایران خودرو‌ درحال‌حاضر تلاش می‌کند محصولات خود را در قالب بورس کالا و با قیمت‌‌های بسیار بالاتر به فروش برساند و برای همین سهمیه عرضه خودرو از طریق قرعه‌کشی با نرخ مصوب را بسیار کاهش داده است.
گروه صنعتی ایران خودرو در تازه‌ترین طرح فروش محصولات خود، سورن پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (‌ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU۷P و رانا پلاس را با موعد تحویل ۹۰روزه عرضه می‌کند.
این طرح از فردا یکشنبه ۱۸ دی‌ماه به مدت سه روز برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا خواهد شد.
متقاضیان نهایی شنبه ۲۴ دی‌ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انتخاب خواهند شد. مراسم قرعه‌کشی به‌صورت مستقیم از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ‌‌ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.
زمان فعال‌سازی این بخشنامه در سایت فروش ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ شروع می‌شود و تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ ادامه دارد.
متقاضیان می‌توانند در موعد تعیین‌شده از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.
قیمت‌های درج‌شده در جدول قیمت امروز خودرو‌های ایران خودرو ممکن است دارای نوسان ۱۰ درصدی در نمایندگی‌ها باشد.
درحالی‌که برخی لیست قیمت‌های جدید برای محصولات ایران خودرو منتشر شده، اما در شرایط فروش جدید قرار است تا پژو ۲۰۷i دنده‌ای با قیمت قدیم ویژه دی ۱۴۰۱ در بورس کالا عرضه شود.
کارگزاری پارسیان می‌خواهد تا روز یکشنبه مورخ ۴ دی ۱۴۰۱ پذیره‌نویسی برای خرید پژو ۲۰۷i دنده‌ای سقف فلزی را در بورس کالا آغاز کند. بر‌اساس بخشنامه منتشر‌شده، قیمت پایه این خودرو ۱۸۵ میلیون و ۴۷۸ هزار تومان خواهد بود و صرفاً این خودرو با رنگ سفید و با تیراژ دو هزار دستگاه عرضه می‌شود.
بر‌اساس این بخشنامه ۱۰۰ درصد بهای خودرو در هنگام ثبت خرید باید پرداخت شود و زمان تحویل هم ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ مشخص شده است.
متقاضیان خرید این خودرو در بورس کالا باید توجه داشته باشند که در پایان معامله باید مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان را به‌عنوان هزینه‌های شماره‌گذاری و بیمه بپردازند. همچنین بر‌اساس مبلغ نهایی معامله، مالیات ۱۳ درصدی هم باید توسط مشتری پرداخت شود.
خریداران باید به‌صورت اینترنتی در برنامه‌های فروش ایران خودرو ثبت‌نام کنند.
ایران خودرو در تاریخ‌های مختلفی از سال قرعه‌کشی برگزار می‌کند و این تاریخ‌ها معمولاً چندین هفته پس از ثبت‌نام صورت می‌گیرند.
در قرعه‌کشی‌های ایران خودرو محصولات مختلفی مانند پژو ۲۰۷، پژو پارس، رانا، سورن، تارا و دنا به فروش گذاشته می‌شوند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
سایت ثبت سفارش نمی کند واقعا سرکاریم پول تاکی بلوکه بشه معلوم نیست ،هنوز ثبت نام های قبلی رو تحویل ندادند ولی شرکت های خصوصی مثل آذین خودرو و.‌‌..مستقیم از شرکت خودرو در می آورند وکمی بالاتر از قیمت کارخانه به مردم میفروشند آن هم در عرض ۳ماه محدودیت برای ثبت نام چندین خودرو هم ندارند
این مشکل که حل شده. طرف از شهریور توس طرح فرسوده ثبت نام کرده و برنده شده و ماشین زیرپاشم داده اسقاط. گواهی اسقاطم گرفته. ولی با گذشت 2 ماه و خرده ای هنوز پرداخت براش باز نشده. هزاران نفر این وضعیت رو دارن. هیچکس هم پاسخ درستی نمیده نه ایرانخودرو و نه ستاد سوخت. یکی بهشون بگه شما که سیستم و برنامه ش رو ندارید چرا یهو این جور طرحارو اجرا می کنید. خواهشا خواهشا خواهشا از دیجیاتو میخوام که این مسئله رو از ایرانخودرو یا ستاد سوخت پیگیری کنن. ممنون
من هنوز اسم نویسی نکردم و میخوام شرایط فوری و تحویل فوری بدونم ماشین یا پلاکی هم ندارم ممنون میشم اطلاع بدین
09124531298
فکر کنم اگه خبرهایی که اینطوری آپدیت میشه رو جداگانه بذارید بهتر نیست؟ فوقش پایین خبر لینک خبرهای قدیمی رو هم بذارید!! اینجوری آدم گیج میشه این خبر جدیده یا رسیدی به قسمتهای قدیمی! همینطور نمیفهمی کامنت ها رو میخونی بعد میبینی قدیمی هست
اره موافقم
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster