مدیرعامل ریلمی در توییت اخیر خود اعلام کرد این شرکت به زودی یک گوشی تاشو جدید عرضه می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ طی سال های اخیر با عرضه گوشی‌های تاشو توانسته بازار این گوشی ها را به خود اختصاص دهد. اما اکنون با ورود شرکت های جدید رقبای زیادی […]
مدیرعامل ریلمی در توییت اخیر خود اعلام کرد این شرکت به زودی یک گوشی تاشو جدید عرضه می کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ طی سال های اخیر با عرضه گوشی‌های تاشو توانسته بازار این گوشی ها را به خود اختصاص دهد. اما اکنون با ورود شرکت های جدید رقبای زیادی از جمله شرکت های چینی به این بازار اضافه شدند. اخیراً اوپو نیز گوشی تاشو جدید خود را برای رقابت با گلکسی زد فلیپ عرضه کرد.
گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد ریلمی نیز قصد دارد یک محصول تاشو جدید برای رقابت با گلکسی زد فلیپ و زد فولد عرضه کند.
مدیرعامل ریلمی اخیراً در یک توییت از کاربران در مورد محصول جدید این شرکت یعنی ریلمی فولد سوال کرد. این موضوع نشان می دهد این شرکت چینی قصد دارد در آینده گوشی هوشمند تاشو مشابه گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد عرضه کند.
ژو چی معاون ریلمی نیز در نوامبر سال گذشته در مورد برنامه ریزی های این شرکت در آینده توضیحاتی را ارائه کرده بود در آن زمان گفته بود این شرکت قصد دارد دو گوشی با برند جی تی نئو و دو گوشی دیگر نیز با برند اصلی عرضه کند. وی گفته بود این شرکت در حال رساندن یک گوشی تاشو ارزان قیمت است. هنوز مشخص نیست نام این محصولات در نهایت ریلمی فولد و ریلمی فلیپ است یا خیر.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster