اسپاتیفای رابط کاربری خود را بازطراحی کرده است و تا حدودی آن را شبیه به تیک تاک و اینستاگرام کرده است بطوریکه آهنگ‌ها و آلبوم‌های جدید به‌صورت فید در صفحه هوم این برنامه ظاهر خواهند شد. اسپاتیفای با ارایه این قابلیت قصد دارد کشف موسیقی‌های جدید را برای کاربران راحت‌تر کند. 
اسپاتیفای در طول سال‌هایکذشته سرمابه‌گذاری روی محصولات مختلف از جمله پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی و پخش‌های زنده گذاشته است و حالا کاربران می‌توانند به همه این قابلیت‌ها در یک اپلیکیشن واحد دسترسی داشته باشند. 
اسپاتیفای همچنین گفته است که برنامه‌های ویژه‌ای برای خالقان محتوا دارد و این شرکت امیدوار است که پلتفرم خود را تبدیل به یک محل مناسبی برای بیش از ۵۰ میلیون خالق محتوای صوتی بکند. 
رابط کاربری جدید اسپاتیفای نیز در همین راستا ارائه شده است و همانند اینستاگرام و تیک تاک امکان مشاهده موزیک‌ها و پادکست‌های بیشتری را برای کاربران فراهم خواهد کرد. شما با ضربه زدن روی گزینه “Music” یا “Podcasts & Shows” می‌توانید صفحه هوم خود را به حالت فید عمودی دربیاورید که شبیه به استوری‌های اینستاگرام یا صفحه فید تیک تاک خواهد بود.  
اسپاتیفای همچنین یک قابلیت هوش مصنوعی به نام Smart Shuffle  ارایه کرده است که به‌طور هوشمند آهنگ‌هایی را  پلی‌لیست‌های شما اضافه خواهد کرد. در هر حال، باید ببینیم این قابلیت‌ها چقدر مورد توجه کاربران قرار خواهند گرفت.‌
منبع: TheVerge
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster