اگر بر سر دوراهی خرید تلویزیون ایرانی یا خارجی باشید، یک تیر و دو نشان وجود دارد که خرید تلویزیون تی سی ال است. شاید بپرسید تیر چه ربطی به تلویزیون تی سی ال دارد؟ چون تلویزیون تی سی ال تلویزیونی جهانی است که در ایران با قیمت مناسب عرضه می شود؛ بنابراین، با یک تیر دو نشان زده اید.
بااین‌حال، برای خرید عجله نکنید؛ چون لازم است ۵ نکته مهم قبل از خرید تلویزیون تی سی ال را بخوانید و سپس تصمیم بگیرید. در‌ادامه این نکات را بررسی می کنیم.
در‌حال‌حاضر در بازار ایران، تلویزیون های تی سی ال از سایز ۳۲ تا ۷۵ اینچ تولید می‌شوند. انتخاب سایز مناسب تلویزیون تی سی ال بستگی به دو معیار دارد:
برای مثال، تلویزیون C635i تی سی ال در سایز ۵۵ اینچ یکی از مناسب‌ترین اندازه‌ها را برای محیط‌های متوسط و بزرگ دارد که در‌کنار اندازه مناسب، طراحی شیک و مینیمالی دارد. به این ترتیب شما یک تلویزیون هوشمند 4K با فناوری QLED دارید که محیط اطراف را نیز بسیار مدرن و امروزی می کند.
تلویزیون های هوشمند تی سی ال که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد، مجموعه‌ای از جدیدترین تکنولوژی‌های روز را در خود جای داده است. بنابراین با قیمتی مناسب، شما تلویزیونی را می‌خرید که از تکنولوژی روز دنیا چیزی کم ندارید.
تعدادی از تکنولوژی‌های اخیر که در محصولات جدید تی سی ال ارائه شده‌، عبارت‌اند از:
در سری‌های ۲۰۲۲ تلویزیون هوشمند تی سی ال، شما رابط کاربری گوگل تی‌وی را برپایه سیستم‌عامل اندروید ۱۱ تجربه می‌کنید. اندروید ۱۱ به‌عنوان آخرین نسخه اندروید در بازار ایران، عملکرد ساده‌تر و در‌عین‌حال بهتری را در استفاده از نرم‌افزار‌ها به مخاطب ارائه می‌کند.
با تلویزیون گوگل تی‌وی TCL شما به دنیایی از محتواهای ویدئویی دسترسی خواهید داشت؛ بدون اینکه به پلتفرم‌هایی استریم مثل نتفلیکس یا اپل تی‌وی مراجعه کنید.
از ابتدای تولید تلویزیون های تی سی ال تا‌به‌امروز، این برند جهانی رتبه‌های برتر بسیاری را در جهان ازآنِ خود کرده است؛ به‌طوری‌که در آخرین دستاورد در سال ۲۰۲۲ موفق شد عنوان «رتبه اول تلویزیون هوشمند اندروید» را در جهان کسب کند. همین رتبه‌ها و کسب نتایج موفق در عرضه جهانی، می‌تواند به اطمینان از انتخاب تلویزیون تی سی ال برای خرید کمک کند.
در فهرست زیر رتبه‌های برتر تی سی ال در جهان را در سال های اخیر مشاهده می‌کنید:

مراجعه به تاریخچه برند و سابقه فعالیت در عرضه تولید تلویزیون، در اعتمادسازی بسیار مؤثر است. تی سی ال نزدیک به نیم قرن در‌زمینه تولید تلویزیون و سایر محصولات فعالیت کرده است؛ بنابراین، فراز‌و‌نشیب بازار را می‌شناسد. علاوه‌بر‌این، نکته مهم این است که تلویزیون تی سی ال با گارانتی مادیران و خدمات پس از فروش مطمئن ارائه می‌شود. مادیران با سابقه بیش از ۵۰ سال همواره سعی کرده است تا اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کند.
اگر بپرسید تلویزیون تی سی ال بخریم یا نه؟ باید بگوییم برند TCL با نیازسنجی و تمرکز بر بازار بین‌المللی، ریش و قیچی تولید تلویزیون با‌کیفیت با و قیمت‌مناسب را به‌دست گرفته است. بااین‌حال، در‌نهایت تصمیم خرید تلویزیون تی سی ال با شماست. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت این برند، مشخصات تلویزیون تی سی ال را به‌دقت مطالعه کنید و در‌صورت تمایل دکمه خرید را بزنید.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط digitalwebmaster