اولین دوچرخه پرنده جهان اکنون وارد بتز شده و با قیمت ۵۰۰ هزار دلار قابل خریداری است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، خودرو پرنده هوایی اوکی با ۳.۶ متر طول توسط شرکت AERWINS ساخته شده است. این وسیله حدود ۲۹۹ کیلوگرم وزن دارد و یک موتور مرکزی کاوازاکی بزرگ با قدرت ۲۲۸ […]
اولین دوچرخه پرنده جهان اکنون وارد بتز شده و با قیمت ۵۰۰ هزار دلار قابل خریداری است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، خودرو پرنده هوایی اوکی با ۳.۶ متر طول توسط شرکت AERWINS ساخته شده است. این وسیله حدود ۲۹۹ کیلوگرم وزن دارد و یک موتور مرکزی کاوازاکی بزرگ با قدرت ۲۲۸ اسب بخار روی آن نصب است.
باتری بزرگ این دوچرخه وظیفه تامین انرژی فن های قرار گرفته در لبه بیرونی را بر عهده دارد. سرعت آن بین ۸۰ تا ۹۹ کیلومتر در ساعت خواهد بود. شرکت سازنده در مورد این دوچرخه توضیح داده است با این وسیله به داستان های علمی تخیلی جان بخشیده شد. همچنین زندگی آزادتر را تجربه خواهید کرد، با گسترش ایده های خود در مورد حمل و نقل می توان تجربه متفاوتی از جهان داشت. این شرکت نیز با هدف ایجاد تغییر جدید در عرصه حمل و نقل آغاز بکار کرده است.
شرکت AERWINS در ژوئن ۲۰۲۲ راه اندازی جهانی دوچرخه هوایی XTurismo را در یک کنفرانس بین المللی اعلام کرده بود. همچنین این شرکت در حال دریافت سفارش از تمام جهان است.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster