سامسونگ برنامه ریزی های جدیدی را برای افزایش فعالیت در زمینه واقعیت افزوده و مجازی و گجت های پوشیدنی انجام داده است. این شرکت اخیرا دو نام تجاری گلکسی گلس و گلکسی رینگ را در اداره ثبت اختراع آمریکا به ثبت رسانده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اطلاعات منتشر شده […]
سامسونگ برنامه ریزی های جدیدی را برای افزایش فعالیت در زمینه واقعیت افزوده و مجازی و گجت های پوشیدنی انجام داده است. این شرکت اخیرا دو نام تجاری گلکسی گلس و گلکسی رینگ را در اداره ثبت اختراع آمریکا به ثبت رسانده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اطلاعات منتشر شده گلکسی گلس شامل محصولاتی در حوزه هوست های واقعیت افزوده و مجازی، هدفون، گوشی هوشمند ‌و عینک های هوشمند است.
سامسونگ پیش از این از همکاری خود با گوگل و کوالکام برای ساخت محصولات XR خبر داده بود. نام تجاری دیگر ثبت شده توسط سامسونگ به نام گلکسی رینگ مربوط به دستگاه های پوشیدنی هوشمند است. بنظر می رسد یک حلقه هوشمند برای ردیابی، نظارت و نمایش داده های سلامتی و فیتنس خواهد بود.
بنظر می رسد تصمیم سامسونگ برای ورود به بازار حلقه های هوشمند جدی است. البته هنوز مشخص نیست چه زمانی محصول این شرکت به بازار عرضه خواهد شد. در حالی که دیگر شرکت ها نیز تلاش زیادی برای ورود به حوزه فناوری های واقعیت افزوده و مجازی می کنند، ورود سامسونگ به این بازار منطقی بنظر می رسد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster