دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
رایتل این جایزه را برای «بومی‌سازی سامانه شارژینگ و بیلینگ آنلاین» دریافت کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت خدمات ارتباطی رایتل برای «بومی‌سازی سامانه شارژینگ و بیلینگ آنلاین» به‌عنوان شرکت نوآور انتخاب شد و لوح زرین هفتمین جشنواره نوآوری ملی برتر ایرانی را دریافت کرد.
به گزارش دیجیاتو به نقل از روابط عمومی رایتل، هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی با هدف توسعه اقتصاد ملی و حمایت از نوآوری‌های داخلی و به همت مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های صنعتی شریف، 14 اسفندماه در محل دانشگاه شریف، برگزار شد.
در این جشنواره، شرکت خدمات ارتباطی رایتل توانست لوح زرین هفتمین جشنواره نوآوری ملی برتر ایرانی را دریافت کند. این لوح در راستای انتخاب رایتل به‌عنوان شرکت نوآور و برای «بومی‌سازی سامانه شارژینگ و بیلینگ آنلاین» اهدا شده است.
لوح زرین و گواهینامه این جشنواره را «محمدصادق کریمی مهرآبادی»، قائم‌مقام مدیرعامل در امور تجاری و برنامه‌ریزی راهبردی و عضو هیئت‌مدیره به نمایندگی از شرکت رایتل، تحویل گرفت.
گفتنی است «جشنواره نوآوری برتر ایرانی» قصد دارد با شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در چهار بخش «نوآوری در محصول»، «نوآوری در خدمت»، «نوآوری در فرایند» و «نوآوری در کسب‌وکار»، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب‌وکار را فراهم آورده و از طریق شناخت نقاط قوت و قابل‌بهبود، به نهادینه‌کردن و بلوغ فرایندهای نوآوری در شرکت‌های ایرانی کمک کند.
جایگاه و اثرگذاری ویژه نوآوری‌های منتخب، تمرکز بر نوآوری‌های مشتری‌محور و تمرکز بر محتوای بومی نوآوری‌ها جزو رویکردهای اساسی این جشنواره است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster