دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اپل سال گذشته میلادی از نسخه سبزرنگ آیفون 13 و 13 مینی رونمایی کرد و حالا ظاهراً نوبت نسخه زردرنگ آیفون 14 است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اپل ظاهراً می‌خواهد در بهار پیش رو نسخه زرد‌رنگ آیفون 14 و 14 پلاس را روانه بازار کند و احتمالاً طی چند روز آینده از این محصول رونمایی خواهد شد.
چندین منبع به وب‌سایت مک‌رومرز گفته‌اند که تیم روابط‌عمومی اپل می‌خواهد طی چند روز آینده از یک محصول جدید رونمایی کند. با توجه به اینکه اپل در 8 مارس 2022 (17 اسفندماه 1400) از نسخه سبزرنگ سری آیفون 13 رونمایی کرد، این احتمال وجود دارد که در چند روز آینده با نسخه زردرنگ سری آیفون 14 روبه‌رو شویم. بااین‌حال همچنان نمی‌توان درباره این موضوع مطمئن بود.
اپل معمولاً در فصل بهار از رنگ جدید آیفون‌ها رونمایی می‌کند تا فروش آن‌ها افزایش پیدا کند. برای مثال، سال گذشته میلادی شاهد معرفی رنگ سبز آیفون 13، 13 مینی و 13 پرو بودیم. در سال 2021 هم آیفون 12 و 12 مینی با رنگ بنفش معرفی شدند.
حالا ظاهراً نوبت به آیفون 14 رسیده است که باید با رنگی جدید، فروش بیشتری را برای اپل به ارمغان بیاورد. البته همان‌طور که گفتیم، هنوز نمی‌توان با اطمینان درباره معرفی نسخه زردرنگ آیفون 14 و 14 پلاس صحبت کرد. بااین‌حال با توجه به فروش ناامیدکننده مدل پلاس، احتمالاً اپل دست به چنین کاری می‌زند.
در گذشته شاهد معرفی آیفون‌های زردرنگ بوده‌ایم. در سال 2019 گوشی آیفون 11 و در سال 2018 آیفون XR با رنگ زرد معرفی و روانه بازار شدند. بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم اپل چه برنامه‌ای برای سری آیفون 14 و رنگ جدید آن‌ها دارد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster