در دوران شیوع پاندمی کووید 19، بسیاری از افراد برای معالجه‌ی بیماری خود از راه دور با پزشک ارتباط برقرار می‌کردند اما با این وجود امکان بررسی مواردی مانند فشار خون و ضربان قلب برای پزشک وجود نداشت. حالا کمپانی کاندایی Nuralogix قصد دارد تا با اپلیکیشن Anura این مشکل را برطرف کند.
اپلیکیشن Anura، که در کنفرانس جهانی موبایل 2023 رونمایی شد، با ثبت یک ویدیوی سلفی 30 ثانیه‌ای از چهره‌ی کاربر و با کمک ابزاری به نام TOI، اطلاعات مربوط به سلامت افراد را بررسی کرده و جزئیات کاملی را در مورد آن به اشتراک می‌گذارد. در واقع این اپلیکیشن پتانسیل از بین بردن کامل نیاز به مراجعه به پزشک را دارد.
در حال حاضر نسخه‌ی لایت اپلیکیشن Anura در اندروید و آی او اس قابل دانلود و استفاده است. توجه داشته باشید که این نسخه برخلاف نسخه‌ی اصلی، اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد و در واقع شرکت سازنده نیز هشدار داده که از آن برای معالجه‌ی بیماری خود استفاده نکنید. با این وجود، Nuralogix به دنبال دریافت تاییدیه از سازمان FDA بوده و ممکن است که در آینده شاهد جایگزینی سیستم‌های پزشکی فعلی توسط این اپلیکیشن باشیم.
منبع: Android Authority
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster