برخی کاربران گوشی گلکسی S23 اولترا می گویند این گوشی در اتصال به وای فای مشکل دارد. بطوری که با وجود اتصال به وای فای به اینترنت متصل نمیشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بنظر می رسد گلکسی اس ۲۳ با وجود کیفیت ساخت بالا دچار باگ نرم افزاری شده است. برخی […]
برخی کاربران گوشی گلکسی S23 اولترا می گویند این گوشی در اتصال به وای فای مشکل دارد. بطوری که با وجود اتصال به وای فای به اینترنت متصل نمیشود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بنظر می رسد گلکسی اس ۲۳ با وجود کیفیت ساخت بالا دچار باگ نرم افزاری شده است. برخی از دارندگان این گوشی اعلام کردند در برخی مواقع با وجود اتصال به وای فای امکان اتصال به اینترنت وجود ندارد. در بعضی از مواقع نیز پس از اتصال مجددا اتصال قطع میشود. یکی از کاربران در انجمن ردیت می گوید این گوشی از زمان خرید این مشکل را داشته است.
به گفته این کاربر که خود را متخصص آی تی معرفی کرده همسر وی نیز گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا دارد و چنین مشکلی مشاهده نشده است. این فرد گفته پس از استفاده از روتر وای فای ۵ دیگر چنین مشکلی ایجاد نشده است.
کاربران برای حل این مشکل از راه حل هایی مانند خاموش کردن روتر وای فای ۶، غیر فعال کردن پروتکل رمزنگاری WPA3 و یا بازگشت تنظیمات به حالت کارخانه بطور موقت استفاده کرده اند. سامسونگ پی از این موضوع اعلام کرد از این مشکل خبر دارد و اکنون روی بروزرسانی جدیدی برای آن کار می کند.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster