دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این رویداد تلاش می‌کند با تمرکز بر سئو، توجه‌ها را به پتانسیل‌ها و اقتضائات بازاریابی درون‌گرا جلب کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اولین رویداد Inbound با محوریت سئو پنج‌شنبه، 11 اسفندماه 1401 در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار می‌شود.
کسب‌وکارها در تبلیغات که نقش اساسی در Outbound Marketing دارد، تلاش می‌کنند تا مشتریان بالقوه را پیدا کنند و محصولات و خدمات خود را به آن‌ها بفروشند. اما در Inbound Marketing یا اصطلاحاً بازاریابی درونگرا، ماجرا معکوس است. این مخاطبان هستند که کسب‌وکارها را پیدا می‌کنند. همین تفاوت اساسی باعث می‌شود هزینه‌ها در اینباند مارکتینگ بسیار کمتر و بازدهی بسیار بیشتر باشد.
تحقیقات متعدد نشان می‌دهند مارکترهای شرکت‌های پیشرو، در سال‌های اخیر بیش از پیش به رویکردهای محتوامحور اینباند روی آورده‌اند و تلاش می‌کنند با شناسایی نیازهای محتوایی جامعه هدف خود، همان جایی حضور داشته باشند که مخاطبان به‌دنبالشان می‌گردند. گوگل با موتور جستجو و همچنین سرویس دیسکاور خود سهم قابل‌توجهی از تعامل کاربران با محتواهای آنلاین را به خود اختصاص داده است.
اولین رویداد Inbound که یازدهم همین ماه در تهران برگزار می‌شود، تلاش می‌کند با تمرکز بر سئو، توجه‌ها را به پتانسیل‌ها و اقتضائات بازاریابی درون‌گرا جلب کند.
«مانی بیگی» که متخصص علوم داده شرکت Peekage کانادا است، در این رویداد به نقش تصمیم‌گیری مبتنی بر داده یا Data-Driven Decision Making در سئو می‌پردازد.
«کارن آهنگری»، تیم‌لید سئو بیت‌پین درباره کارکردهای هوش مصنوعی و به‌ویژه ChatGPT در سئوی معناگرا یا Semantic SEO صحبت خواهد کرد.
«میلاد صفائی»، دبیر رویداد Inbound و مدیر مارکتینگ سامانه خبری آسام نیز به شایعات و ابهاماتی که درباره سرویس دیسکاور گوگل وجود دارد، نگاهی علمی و تجربی خواهد داشت.
رسانه دیجیاتو حامی برگزاری رویداد Inbound است و شما را به حضور در این رویداد دعوت می‌کند. برای ثبت‌نام می‌توانید به صفحه این رویداد در ایوند مراجعه کنید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster