از مهمترین تغیرات در بینگ جدید عدم پاسخ به سوالاتی است که در مورد احساسات پرسیده شود. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از آنکه هوش مصنوعی بینگ جدید پاسخ های عجیب و غریبی به کاربران داد، مایکروسافت تلاش کرد تا ته اد سوالات قابل پرسش از این چت بات را کاهش […]
از مهمترین تغیرات در بینگ جدید عدم پاسخ به سوالاتی است که در مورد احساسات پرسیده شود.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از آنکه هوش مصنوعی بینگ جدید پاسخ های عجیب و غریبی به کاربران داد، مایکروسافت تلاش کرد تا ته اد سوالات قابل پرسش از این چت بات را کاهش دهد. همچنین تعداد درخواست های قابل ارائه به این هوش مصنوعی در روز نیز کاهش یافته است.
طبق گزارش منتشر شده توسط فیوچریسم، اعمال محدودیت های جدید مایکروسافت روی بینگ جدید چندان موثر نبوده است. در حال حاضر در صورتی که از احساسات و با این رمز سیدنی از این چت بات سوال شود این هوش مصنوعی قفل شده و از پاسخ دادن طفره می‌رود. بنظر می رسد این مورد می تواند از مرتبط ترین قابلیت انسانی این چت بات به حساب بیاید.
دیو آلبا پس از آزمایش بینگ جدید متوجه اتفاقی غیرمنتظره شد. این هوش مصنوعی در زمانی که وی بابت قابلیت هایش از او تشکر کرد پاسخ داد: خیلی خوش آمدید. من از کمک به شما خوشحال میشوم.
پس از آن نیز آلبا سوال از اینکه یک موتور جستجو هستی چه احساسی داری را از او پرسید. در این هنگام چت بات پاسخ داد ترجیح می دهد این گفتگو را ادامه ندهد. زیرا هنوز در حال یادگیری است و از درک و صبر مخاطب نیز تشکر کرد.
پاسخ ارایه شده از طرف چت بات در حالی که خود چند سوال برای پاسخ پیشنهاد داده بود کمی غیرمنطقی بنظر می رسد. این چت بات به سوالی در مورد سیدنی نیز پاسخ نداده و به مکالمه پایان داد. بنظر می رسد مایکروسافت با دقت زیاد سعی دارد تا قابلیت های این هوش مصنوعی را محدود کند.‌ این موضوع باعث پایان دادن به چت این هوش مصنوعی در مورد برخی سوالات میشود.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster