سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی زد فولد ۵ را با مکانیزم اصلاح شده لولا عرضه کند تا علاوه بر کاهش ضخامت گوشی نمایشگری بدون چین خوردگی عرصه کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، حساب کاربری Ice universe در توییتر فاش کرد سامسونگ نسل بعدی گوشی های تاسدنی خود را با لولای بهبود […]
سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی زد فولد ۵ را با مکانیزم اصلاح شده لولا عرضه کند تا علاوه بر کاهش ضخامت گوشی نمایشگری بدون چین خوردگی عرصه کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، حساب کاربری Ice universe در توییتر فاش کرد سامسونگ نسل بعدی گوشی های تاسدنی خود را با لولای بهبود یافته عرضه می کند. بنظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد لولای قطره ای را برای گوشی های خود مورد استفاده قرار دهد. البته پیش از این نیز بارها به استفاده از این مدل لولا در گلکسی زد فولد ۵ اشاره شده بود.
افشاگران لولای جدید سامسونگ را قژرک نامیدند و می گویند این لولا گوشی جدید سامسونگ را قادر می سازد تا درون فرم لولا فضایی به شکل قطره بسازد. این فضا از ایجاد چین خوردگی در دو طرف پنل جلوگیری می کند.
پیش از این رویکردی مشابه در گوشی های هوشمند موتورولا و اوپو مورد استفاده قرار گرفته بود. طبق گزارش جی اس ام آرنا، سامسونگ گلکسی زد فولد ۵ را با ضخامت ۱۳ میلی متر عرضه می کند. این در حالیست که گلکسی زد فولد ۴ در حالت تاشده ۱۵.۸ میلی متر بود.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster