سامسونگ در حال کار روی گلکسی تب S9 است. این تبلت اولین پرچم دار مقاوم در برابر آب محسوب میشود که از استاندارد IP67 پشتیبانی میکند. پیش از این تبلت گلکسی تب اکتیو ۳ دارای این گواهی بود. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تاکنون تبلت پرچمداری با قابلیت مقاومت در برابر […]
سامسونگ در حال کار روی گلکسی تب S9 است. این تبلت اولین پرچم دار مقاوم در برابر آب محسوب میشود که از استاندارد IP67 پشتیبانی میکند. پیش از این تبلت گلکسی تب اکتیو ۳ دارای این گواهی بود.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تاکنون تبلت پرچمداری با قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب معرفی نکرده است. طبق گزارش سم موبایل، تبلت پرچمدار بعدی سامسونگ احتمالا به ابن قابلیت مجهز است. گلکسی تب S9 دارای استاندارد IP67 است و از قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار برخوردار خواهد بود.
پیش از این کاربران زیادی این ویژگی را از سامسونگ درخواست کرده بودند. از طرفی اضافه شدن این ویژگی یک گام مهم در تکامل تبلت های این خانواده خواهد بود.
پیش از این تبلت های سری اکتیو توسط سامسونگ عرضه شده بود که در برابر نفوذ آب مقاوم بودند. اما هرمز چنین قابلیتی در تبلت های پرچمدار عرضه نشده بود. حتی در سال گذشته نیز گلکسی تب S8 نیز به این قابلیت مجهز نبود.
اگر چه این موضوع به توانایی مربوط نمی شود. پیچیدگی این موضپع به قدری است که می توان آن را با استفاده از این قابلیت در گوشی های تاشو مقایسه کرد. در هر حال تبلت های سری گلکسی S9 با این قابلیت عرصه خواهند شد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster