عکاسی خیابانی نه تنها وسیله‌ای برای ابراز وجود است، بلکه راهی است برای نشان دادن اینکه فرد چگونه جهان را می‌بیند. این نوع عکاسی ممکن است درک افراد از واقعیت را تغییر دهد.
جفری دی‌ کیزر (Jeffrey De Keyser) یک عکاس خیابانی بااستعداد اهل بلژیک است. او به قدرت عکاسی خیابانی برای ثبت جوهر تجربه انسانی و برانگیختن احساسات در بینندگان، اعتقاد راسخ دارد. دی کیزر عکاسی خیابانی را ابزاری برای درون‌نگری و رسانه‌ای برای بیان مفاهیم ناملموس از طریق یک زبان بصری جهانی می‌داند. به گفته او عکاسی خیابانی به عنوان بازتابی از تخیل انسان، ابزاری برای کاوش در پیچیدگی‌های ادراکی و راهی برای انتقال معنایی فراتر از کلمات است. این هنرمند با تصاویر جذاب خود تلاش می‌کند تا بین بیننده و سوژه ارتباط ایجاد کند و درک عمیق‌تری از دنیای اطراف ما به وجود بیاورد.
عکس‌هایی که در ادامه خواهید دید، صحنه‌های خارق‌العاده‌ای از زندگی روزمره انسان‌ها در خیابان‌های شهرهای سراسر جهان را نشان می‌دهد. جریان زندگی در خیابان‌های شهر، انسان‌ها بدون ژست‌های بی‌معنی در واقعیتی به نام زندگی‌ که کاش به آن توجه می‌کردیم.
امیدواریم از تماشای این بخش از شاتر لذت برده باشید. برای دیدن آثار بیشتر از این هنرمند، صفحه اینستاگرام جفری دی‌ کیزر را دنبال کنید.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط digitalwebmaster