احتمالا با مفهوم سئو یا بهینه سازی موتور جستجو آشنایی داشته باشید. سئو یکی از مهم ترین عوامل در استراتژی دیجیتال مارکتینگ است و باعث بهبود رتبه سایت شما در موتور های جستجو می شود. یک کمپین سئو موثر می تواند محتوای شما را جذاب تر کند، بک لینک ها را جذب کند، معماری سایت را بهبود بدهد و باعث افزایش ترافیک ارگانیک شود. با اینکه دو کمپین سئو قطعا هیچ شباهتی با یکدیگر ندارند، اما این راهنمای کمپین سئو باعث می شود که شما از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، یک محتوای باکیفیت منتشر کنید، بک لینک های بیشتری دریافت کنید و در صفحه اول گوگل باشید.
بسیاری از مردم با مفهوم سئو سایت آشنایی اجمالی دارند؛ اما نمی دانند چگونه می توانند یک کمپین سئو موثر ایجاد کنند و از آن سود ببرند. کمپین سئو شامل موارد زیر می شود:
در ادامه برخی از این مراحل را بیشتر بررسی خواهیم کرد.
تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین مراحل کمپین سئو است. درواقع تحقیق کلمات کلیدی یافتن مهم ترین سوالات موتور های جستجو درمورد سایت و مشتریان شماست. کلمات کلیدی موردنظر باید اولویت بندی شوند تا محتوای جدیدی برای آن کلمات نوشته شود. برای یافتن بهترین کلمات کلیدی، لازم است از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید تا متوجه شوید ترافیک کلمه کلیدی و حجم جستجوی آن چقدر است. این ابزار ها اغلب کلمات کلیدی را با یکدیگر مقایسه می کنند و کار اولویت بندی را برای شما راحت می کنند.
بهینه سازی محتوا را باید کلیدی ترین مرحله کمپین سئو معرفی کنیم. برای انجام این کار باید بدانید که کاربران چه چیزی را جستجو می کنند، چرا آن را جستجو می کنند و پس از یافتن آن چه انتظاراتی دارند. شما باید به درستی از کلمات کلیدی استفاده کنید. همچنین باید لینک سازی داخلی و خارجی را انجام بدهید تا محتوای شما بهینه شود.
به یاد داشته باشید که محتوای شما باید مطابق با الگوریتم های موتور های جستجو باشد تا در صفحه اول قرار بگیرد. برخی از عوامل رتبه بندی عبارتند از:
لینک بیلدینگ یا ایجاد بک لینک، جذب لینک از وبسایت های معتبر است. در هنگام جذب بک لینک در کمپین سئو، باید در نظر داشته باشید که موضوع سایت لینک دهنده چقدر به موضوع شما ربط دارد، در چه زمانی و چند لینک داده شده است و دیگر موارد. شما می توانید با روش های زیر بک لینک دریافت کنید:
شما باید با استفاده از ابزاری مانند Google Ads و معیار هایی که در زیر می آیند، نتایج خود را بررسی کنید:
کمپین سئو شامل بررسی کیفیت وبسایت، تجزیه و تحلیل رقبا، تحقیق کلمات کلیدی، تولید محتوای باکیفیت، سئو سایت، لینک سازی و به اشتراک گذاری محتوا می شود و ما در این مقاله تمام این موارد را بررسی کردیم. به یاد داشته باشید که با ایجاد یک کمپین سئو موثر می توانید از تمام رقبای خود پیشی بگیرید و میزان فروش خود را به مقدار قابل توجهی بالا ببرید. پس همین الان کمپین سئو خود را ایجاد کنید.
info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

توسط digitalwebmaster