دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این ویژگی هنوز در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته و در مرحله آزمایش بتا خود قرار دارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.

ویژگی جدیدی «DJ» اسپاتیفای می‌تواند با کمک هوش مصنوعی، آهنگ‌ها و هنرمندانی که حدس می‌زند کاربر به سبک کار آنها بیشتر علاقه دارد، به وی پیشنهاد داده و اطلاعاتی در مورد موسیقی، سبک‌های آن و هنرمندان با فرمت صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
این ویژگی هنوز در دسترس همه کاربران قرار ندارد و اسپاتیفای آن را تنها برای کاربران انگلیسی زبان و در کشورهای ایالات متحده و کانادا به صورت محدود و برای انجام آزمایش و بررسی آن منتشر کرده است.
اسپاتیفای پیش از رویداد Stream On خود که انتظار می‌رود در آن صفحه اصلی بازطراحی‌شده و به‌روزرسانی‌های دیگری معرفی شود، یک ویژگی هوش مصنوعی جدید به نام «DJ» را برای شخصی‌سازی بهتر تجربه گوش دادن به موسیقی برای کاربران خود راه‌اندازی کرده است. ویژگی جدید Spotify مجموعه‌ای از موسیقی‌ها را همراه با توضیحات صوتی در مورد آهنگ‌ها و هنرمندان به کاربر ارایه می‌دهد.
وقتی کاربر از این ویژگی استفاده می‌‌‌کند، آهنگ‌ها براساس انتخاب‌های قبلی وی و با توجه به علاقه‌مندی‌های وی، از سوی اسپاتیفای پیشنهاد می‌شود. همچنین کاربر می‌تواند توضیحاتی در فرمت صوت در مورد آهنگ‌ها و سبک‌های موسیقی دریافت کند. هرچقدر کاربر از DJ بیشتر استفاده کند، توانمندی هوش مصنوعی برای پیشنهاد دادن آهنگ‌ها به کاربر بهتر می‌شود.
به گفته این شرکت، ویژگی جدید DJ آن ترکیبی از فناوری شخصی‌سازی موجود، صدای هوش مصنوعی حاصل از خرید Sonantic در سال 2022 و هوش مصنوعی مولد OpenAI است. همانطور که کاربران با ویژگی جدید DJ سرگرم می‌شوند، یک لیست پخش از آهنگ‌ها به آن‌ها ارائه خواهد شد که شامل آهنگ‌های جدیدتر و قدیمی می‌شود. همچنین این لیست به‌طور مداوم تازه و جدید می‌شود و همچنین در هنگام گوش دادن به آن‌ها، تفسیر مربوط به آهنگ نیز به کاربران ارائه می‌شود.
برای دسترسی به ویژگی DJ، ابتدا باید در صفحه اصلی نسخه iOS یا اندروید برنامه به فید موسیقی بروید، سپس روی کارت مخصوص به DJ گزینه Play را انتخاب کنید. سپس اسپاتیفای شروع به پخش مجموعه‌ای از آهنگ‌ها می‌کند.
ویژگی هوش مصنوعی اسپاتیفای هنوز در مرحله آزمایش بتا خود قرار دارد و در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی برای مشترکین Spotify Premium ساکن در ایالات متحده و کانادا ارائه شده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster