وان ‌پلاس اوایل این ماه تأیید کرد که در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۲۳ هفته‌ی آینده، گوشی مفهومی‌ای را به‌نمایش می‌گذارد. حال به‌گزارش androidauthority، این شرکت چینی نگاهی گذرا به مدل مفهومی وان‌پلاس ۱۱ انداخته و در‌عین‌حال جزئیاتی را نیز منتشر کرده است.
این تولیدکننده‌ دو تصویر از این گوشی مفهومی منتشر کرده است که طرح شیشه‌ای یکپارچه‌ با خطوط لوله‌ای آبی یخی را نشان می‌دهد. وان‌پلاس این لوله‌ها را با رگ‌های خونی مقایسه کرده است.
هنوز مشخص نیست که آیا خطوط آبی در‌واقع نورهایی هستند که کاربر می‌تواند شبیه به Nothing Phone 1 آن‌ها را فعال کند یا صرفاً المان‌های بدون تغییر هستند. باوجوداین‌‌، تصاویر تیزر نشان می‌دهد که خطوط آبی‌رنگ برای کاربران قابل‌مشاهده خواهد بود و در اطراف قاب پشتی و محفظه دوربین عقب به‌صورت مارپیچ تعبیه شده است.
صحبت از سیستم دوربین شد که با استناد به تصاویر، می‌توانیم بگوییم که دوربین دایره‌ای‌شکل در اینجا مشاهده می‌شود و ظاهراً دوربین پریسکوپی هم وجود دارد. این اقدام حرکتی بزرگ برای وان‌پلاس خواهد بود؛ چراکه این شرکت قبلاً دوربین پریسکوپی را روی هیچ گوشی هوشمندی ارائه نکرده است.
درهرصورت، زمان زیادی تا رونمایی مدل مفهومی وان پلاس ۱۱ باقی نمانده است. این شرکت گوشی مفهومی جدیدش را ۲۷ فوریه ۲۰۲۳ (۸ اسفند ۱۴۰۱) به‌نمایش خواهد گذاشت.

خانواده ما
درخواست ناموفق بود

source

توسط digitalwebmaster