دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مایکروسافت قصد دارد با اعمال این محدودیت، اشتباهات مدل هوش مصنوعی بینگ را به حداقل برساند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.

مایکروسافت که اخیراً گفته بود چت طولانی مدت با بینگ جدید باعث بروز خطا می‌شود حالا قصد دارد محدودیت‌های مکالمه جدیدی را برای هوش مصنوعی آن اعمال کند. پس از اینکه گزارش‌هایی منتشر شد که این موتور جستجو به کاربران توهین می‌کند و به آن‌ها اطلاعات نادرست می‌دهد، با وجود این محدودیت می‌توان حداکثر 50 سؤال در روز یا پنج سؤال در هر جلسه از هوش مصنوعی بینگ‌ پرسید.
مایکروسافت در پست جدید وبلاگ بینگ توضیح می‌دهد:
«داده‌های ما نشان داده است که اکثر افراد پاسخ‌هایی را که به دنبال آن‌ها هستند را در 5 نوبت پیدا می‌کنند و تنها حدود 1 درصد از مکالمات چت بیش از 50 پیام دارند.»
با وجود این تغییر جدید، زمانی که کاربران پنج سؤال خود را بپرسند، بینگ از آن‌ها می‌خواهد که یک موضوع جدید را شروع کنند تا از چت طولانی و پشت سر هم جلوگیری شود.
مایکروسافت اخیراً هشدار داده بود که این جلسات چت طولانی مدت با 15 سؤال یا بیشتر، می‌تواند باعث شود Bing پاسخ‌هایی را ارائه کند که لزوماً مفید یا طبق لحن طراحی شده آن نیستند. مایکروسافت توضیح داد که شروع کردن مکالمه جدید پس از پنج سؤال باعث می‌شود تا مدل هوش مصنوعی گیج نشود.
غول ردموندی همچنان در حال کار روی بهبود لحن بینگ است، اما مشخص نیست که این محدودیت‌ها تا چه زمانی ادامه خواهند داشت. مایکروسافت در انتهای پست خود می‌گوید:
«همانطور که به دریافت بازخوردهای جدید ادامه می‌دهیم، افزایش محدودیت‌ها در جلسات چت را بررسی خواهیم کرد.»
مایکروسافت با بررسی مشکلات فنی و همچنین ارائه اصلاحات به‌صورت هفتگی برای بهبود جستجو و پاسخ‌ها، تلاش دارد تا عملکرد نسخه جدید بینگ با هوش مصنوعی ChatGPT را بهبود بخشد. غول فناوری هفته گذشته گفته بود که تصور نمی‌کرد مردم از رابط چت بینگ برای سرگرمی‌های اجتماعی یا به عنوان ابزاری برای کشف عمومی‌تر جهان استفاده کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster