مدیر عامل OpenAI در مصاحبه اخیر خود چت بات ChatGPT را محصولی جذاب می داند اما به گفته وی این فناوری محصولی عالی و یکپارچه نیست. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سم آلتمن، مدیرعامل OpenAI در مصاحبه های اخیر خود در مورد ChatGPT صحبت کرده است. وی در یکی از این مصاحبه […]
مدیر عامل OpenAI در مصاحبه اخیر خود چت بات ChatGPT را محصولی جذاب می داند اما به گفته وی این فناوری محصولی عالی و یکپارچه نیست.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سم آلتمن، مدیرعامل OpenAI در مصاحبه های اخیر خود در مورد ChatGPT صحبت کرده است. وی در یکی از این مصاحبه ها اعلام کرد از مشکلات مربوط به این فناوری آگاه است و در توصیف این محصول گفت این محصول وحشتناک است.
آلتمن ضمن اشاره به پیام های خطای چت بات ChatGPT اعلام کرد مردم در حال حاضر با چت باتی کار می کنند که زمانی کار می کند و گاهی نیز در دسترس نیست.
آلتمن می گوید: مردم چیزی را تایپ می کنند و سعی دارند تا پاسخ سوال خود را بیابند، آنها دوباره جواب دریافتی را که هوش مصنوعی به آنها ارائه کرده است با نتایج جستجوی گوگل در موتور جستجو ادغام می کنند.
چت بات ChatGPTاز زمان ارائه عمومی تاکنون در فضای اینترنت سرو صدای بسیاری به پا کرده است. علاوه بر آن چالش هایی نیز در حوزه هایی مانند آموزش و پرورش ایجاد شد. دانشجویان با استفاده از این هوش مصنوعی مقاله می نویسند و می توانند امتحانات خود را بگذرانند. از دیگر زمینه های عملکرد این چت بات می توان به تولید کدهای رایانه ای، نوشتن نامه و موارد دیگر نام برد.
در حال حاضر این هوش مصنوعی اغلب اوقات در دسترس قرار ندارد و یا پیامی با مضمون ظرفیت تکمیل است ارائه می کند. در برخی مواقع نیز از پاسخ دادن خودداری می کند.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster