طبق اعلام مایکروسافت نسخه بهبود یافته بینگ که از هوش مصنوعی استفاده می کنند در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بینگ جدید که از هوش مصنوعی پیشرفته ChatGPT بهره می برد، در دسترس گروهی از کاربران قرار گرفت. این مرورگر وی از اعلام مایکروسافت مورد توجه […]
طبق اعلام مایکروسافت نسخه بهبود یافته بینگ که از هوش مصنوعی استفاده می کنند در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بینگ جدید که از هوش مصنوعی پیشرفته ChatGPT بهره می برد، در دسترس گروهی از کاربران قرار گرفت. این مرورگر وی از اعلام مایکروسافت مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این مرورگر اکنون علاوه بر روش سنتی برای جستجو دارای صفحه چت بات است که می تواند به کلیه سوال های کاربر پاسخ دهد.
۴۸ ساعت پس از اعلام مایکروسافت، بیش از یک میلیون نفر برای در اختیار داشتن بینگ جدید درخواست دادند. طبق گزارش های منتشر شده این مرورگر اکنون در دسترس برخی از کاربران قرار گرفته است.
هنوز مشخص نیست چه تعداد از کاربران می توانند از نسخه بنای بینگ جدید استفاده کنند. کلیه کاربرانی که امکان استفاده از بینگ جدید را دارند از مایکروسافت ایمیل دریافت کرده اند. بینگ جدید نسخه ای برای پلتفرم های موبایلی ندارد. اما به گفته مایکروسافت به زودی ارائه خواهد شد.
علاوه بر مرورگر بینگ، مرورگر اج نیز توسط مایکروسافت به هوش مصنوعی مجهز شد. ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی در این مرورگر خدمات جستجو در وب را ارائه می کند.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster