پوکو X3 GT یکی از شناخته‌شده‌ترین گوشی‌های هوشمند ساخت برند پوکو است. این محصول اکنون به‌روزرسانی MIUI 14 را دریافت کرده؛ آپدیتی که شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید و بهبودهای مختلف است. این به‌روزرسانی، جدیدترین نسخه‌ی پوسته‌ی سفارشی اندرویدی مشهور شیائومی به‌حساب می‌آید که عملکردهای آن بهبود یافته و تغییرات بصری و قابلیت‌های جدیدی را به‌ارمغان می‌آورد.
به گزارش گیزموچاینا، به‌روزرسانی MIUI 14، بهبودهایی در رابط‌کاربری پوکو X3 GT اعمال می‌کند که ازجمله می‌توان به انیمیشن‌های نرم‌تر و سریع‌تر، جلوه‌های جابه‌جایی جدید برای انتقال از یک صفحه به صفحات دیگر، آیکون‌های اصلاح‌شده، بازطراحی اعلان‌ها و منوی تنظیمات، بهبود سرعت در سرتاسر رابط‌کاربری، راه‌اندازی سریع‌تر برنامه‌ها و پیشمایش روان‌تر اشاره کرد. این آپدیت با شماره ساخت V14.0.1.0.TKPMIXM ارائه می‌شود و براساس سیستم‌عامل اندروید ۱۳ توسعه داده شده است. پوکو X3 GT اولین‌بار با MIUI 12.5 مبتنی‌بر اندروید ۱۱ روانه‌ی بازار شد و حالا این آپدیت نشان می‌دهد دومین (و احتمالاً آخرین) به‌روزرسانی بزرگ خود را دریافت کرده است.
برای به‌روزرسانی پوکو X3 GT خود وارد برنامه‌ی تنظیمات شوید و سپس System Updates را انتخاب کنید. اگر آپدیت جدید برای دستگاه شما منتشر شده است، پیامی مبنی‌بر دانلود و نصب آن دریافت خواهید کرد. توصیه می‌شود قبل‌ از اقدام به به‌روزرسانی، از اطلاعات مهم خود نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید تا درصورت بروز هرگونه مشکل، داده‌های خود را از دست ندهید. اگر MIUI 14 هنوز برای دستگاه شما دردسترس قرار نگرفته است باید کمی بیشتر صبر کنید زیرا به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل معمولاً به‌مرور و طی چند روز و حتی چند هفته برای همه‌ی کاربران منتشر می‌شوند.
یکی دیگر از ویژگی‌های جدید MIUI 14، اضافه شدن سیستم مدیریت حافظه‌ی مبتنی‌بر هوش مصنوعی است که به‌منظور بهینه‌سازی استفاده از رم دستگاه و تضمین عملکرد بدون لگ برنامه‌ها و فرایندها درنظر گرفته شده است. این قابلیت باعث می‌شود با سرعت بیشتری بین برنامه‌ها جابه‌جا شوید و عملکرد کلی دستگاه را بهبود می‌دهد. علاوه‌براین یک اپلیکیشن جدید آب‌وهوا به آپدیت مذکور اضافه شده است و از برنامه‌ی بهبودیافته‌ی دوربین و نمایشگر مصرف انرژی بازطراحی‌شده بهره می‌برد. MIUI 14 همچنین جدیدترین وصله‌های امنیتی را روی دستگاه شما اعمال خواهد کرد و داشبوردی جدید برای ویژگی‌های حریم خصوصی و سیستم مجوزدهی به‌روزتری را دردسترس شما قرار خواهد داد.
خانواده ما
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود
درخواست ناموفق بود

source

توسط digitalwebmaster