برای نخستین بار در جهان یک شرکت در هند چت بات ChatGPT را به عنوان مدیرعامل خود معرفی کرد. شرکت cs India اعلام کرد ربات گفتگو گر ChatGPT به عنوان مدیرعامل بر این شرکت نظارت خواهد کرد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک شرکت بازاریابی دیجیتال در ایالات متحده دو فرد دیجیتالی […]
برای نخستین بار در جهان یک شرکت در هند چت بات ChatGPT را به عنوان مدیرعامل خود معرفی کرد. شرکت cs India اعلام کرد ربات گفتگو گر ChatGPT به عنوان مدیرعامل بر این شرکت نظارت خواهد کرد.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک شرکت بازاریابی دیجیتال در ایالات متحده دو فرد دیجیتالی را به عنوان کارآموز انتخاب کردند. این دو فرد اولین کارآموزان هوش مصنوعی محسوب می شوند. پس از آن ها یک شرکت هندی نیز تصمیم گرفت تا استفاده از هوش مصنوعی را در مرحله جدیدی آغاز کند.
این شرکت هندی اولین سازمانی محسوب می‌شود که چنین تصمیمی را برای یک ربات هوش مصنوعی گرفته است. پیش از این تنها در فیلم های علمی تخیلی آمریکایی از ربات هوش مصنوعی به عنوان مدیر عامل استفاده شده بود. ربات گفتگو گر هوش مصنوعی ChatGPT تقریباً قادر است به تمامی سوال ها پاسخ دهد. این چت بات اخیراً آزمون پزشکی ایالات متحده را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته است.
کونال شارما بنیانگذار این شرکت می‌گوید: قرار است هوش مصنوعی ChatGPT علاوه بر نظارت در عملیات روزانه این شرکت وظیفه رشد و شکوفایی آن را نیز برعهده داشته باشد.
وی افزود این هوش مصنوعی گزینه عالی برای رهبری در این شرکت خواهد بود. زیرا به قابلیت هایی مانند پردازش زبان پیشرفته، تجزیه و تحلیل داده ها و توانمندسازی جوانان هند از طریق رهبری و توسعه مجهز است.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster