دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
گوشی‌های سری گلکسی S23 در منوی Game Booster دارای گزینه‌ای برای دورزدن شارژشدن باتری و استفاده مستقیم از برق هستند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
به فاصله یک هفته پس از معرفی گوشی‌های گلکسی S23 و S23 اولترا، اکنون گزارش جدیدی درباره ویژگی جدید پرچم‌داران سامسونگ منتشر شده است که می‌تواند برای طرفداران بازی‌های موبایل قابل‌توجه باشد. طبق این گزارش، گوشی‌های سری گلکسی S23 دارای نوعی ویژگی هستند که باعث می‌شود شارژر دستگاه، برق مستقیم دستگاه را به‌جای شارژکردن باتری، تأمین کند که این امر در کاهش گرما کمک می‌کند.
طبق گزارش 9to5google، ویژگی جدید گوشی‌های سری گلکسی S23 سامسونگ به کاربران این امکان را می‌دهد تا «توزیع برق USB» را متوقف کنند. گزینه مربوط به این قابلیت را می‌توان در منوی «تقویت‌کننده بازی» (Game Booster) سامسونگ پیدا کرد و کانال یوتوب NL Tech که برای اولین‌بار این ویژگی را پیدا کرده است، درباره آن توضیح می‌دهد:
«برای جلوگیری از گرم‌شدن گوشی، هنگامی که گزینه USB Power Delivery فعال است و باتری بیش از 20 درصد شارژ دارد، شارژ را متوقف کنید.»
در ادامه گزارش توضیح داده شده است که این ویژگی به شارژر متصل اجازه می‌دهد تا باتری را دور بزند و گوشی گلکسی S23 برای انجام کارهای خود از برق مستقیم شارژر استفاده کند. این امر باعث کاهش گرمای دستگاه می‌شود و درعین‌حال برای شارژر کارآمدتر است. همان‌طور که توضیح داده می‌شود، فعال‌کردن این گزینه مصرف انرژی را حین بازی از 17 وات به 6 وات کاهش می‌دهد. همچنین ظاهراً روی تمام شارژرهای USB PD کار می‌کند.
ویژگی جدید پرچمداران سامسونگ شاید برای گیمرهایی که می‌خواهند از بازی‌های خود بالاترین عملکرد را کسب کنند، بسیار مفید خواهد بود؛ زیرا باتری‌ها هنگام شارژشدن بسیار گرم می‌شوند و دورزدن آن منجر به مدیریت گرمای بهتری می‌شود.
بااین‌حال، باید اشاره کرد که این ویژگی در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته است و به‌طور دقیق مشخص نیست که سامسونگ آن را برای چه افرادی ارائه کرده است. سامسونگ تاکنون به‌طور رسمی به این ویژگی اشاره نکرده، بنابراین مشخص نیست که آیا قصد دارد آن را در دسترس گوشی‌های دیگری نیز قرار دهد یا خیر.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster