اکنون حدود ۶ ماه از انتشار عمومی اندروید ۱۳ می‌گذرد اما درصد کمی از گوشی‌های هوشمند آن را اجرا می‌کنند. در همین حال، شایعاتی درباره نسل بعدی آن نیز به بیرون درز پیدا کرده و گفته می‌شود نسخه‌ی توسعه‌دهنده‌ی اندروید ۱۴ احتمالاً به زودی منتشر می‌شود.
سامسونگ به‌خاطر به‌روزرسانی‌های به موقع و پشتیبانی قوی از دستگاه‌هایش شناخته می‌شود. حال بسیاری از کاربران سامسونگ کنجکاو هستند که کدام دستگاه‌ها آپدیت اندروید ۱۴ را دریافت خواهند کرد. بر اساس سیاست به‌روزرسانی غول کره‌ای، فهرستی از دستگاه‌هایی که انتظار می‌رود اندروید 14 را دریافت کنند، جمع‌آوری کرده‌ایم.
توسعه‌دهندگان دائماً توسط گوگل ترغیب می‌شوند تا اپلیکیشن‌هایشان به‌روزرسانی شود. دلیل این امر ارائه‌ی بهترین تجربه به کاربر است. رهنمودهای جدید گوگل پلی اعلام می‌کنند که اپلیکیشن‌ها باید حداقل روی اندروید ۱۲ متمرکز باشند، نه نسخه‌های قدیمی‌تر.
حال در این مقاله قصد داریم دستگاه‌های سامسونگی را که به اندروید ۱۴ مجهز خواهند شد، نام ببریم.
توجه: از آنجا که هنوز تا انتشار اندروید ۱۴ زمان باقی است، این لیست فقط شامل دستگاه‌هایی از سامسونگ می‌شود که تا ژانویه ۲۰۲۳ رونمایی شده‌اند. مطمئناً دستگاه‌هایی که پس از ژانویه ۲۰۲۳ عرضه می‌شوند، به‌روزرسانی مذکور را دریافت خواهند کرد.
سری گلکسی S سامسونگ:
سری گلکسی Z سامسونگ:
سری گلکسی A سامسونگ:
سری F/M سامسونگ گلکسی:
سری گلکسی تب سامسونگ:
باید اشاره کرد که دستگاه‌های فهرست‌شده، آن‌هایی هستند که بر اساس سیاست به‌روزرسانی سامسونگ اندروید ۱۴ را دریافت خواهند کرد. با این حال، لیست نهایی ممکن است دستخوش تغییر شود.
نظر شما در مورد آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ چیست؟ چه ویژگی‌هایی را از One UI 6 انتظار دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
خانواده ما

source

توسط digitalwebmaster