سامسونگ پیش از این بارها علاوه بر تبلیغ گوشی های خود عبا ت های تمسخر امیری را در مورد رقبای خود بویژه اپل بیان داشته است. اما این بار پس از معرفی گوشی های جدید سامسونگ، وان پلاس در توییتر پرچمداران جدید سامسونگ را به سخره گرفت. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، […]
سامسونگ پیش از این بارها علاوه بر تبلیغ گوشی های خود عبا ت های تمسخر امیری را در مورد رقبای خود بویژه اپل بیان داشته است. اما این بار پس از معرفی گوشی های جدید سامسونگ، وان پلاس در توییتر پرچمداران جدید سامسونگ را به سخره گرفت.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت وان پلاس در توییت خود در مورد گوشی های پرچمدار سامسونگ مطالبی را بیان کرد. البته این توییت ها از اکانت OnePlus USA منتشر شد و حساب اصلی جهانی این شرکت توییت های منتشر شده را تایید را ریتوییت نکرد.
در توییت این شرکت به موضوعاتی مانند دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و نبود شارژر درون جعبه اشاره شده بود. همچنین از قیمت دستگاه‌های جدید و مشخصات آن نیز نوشته شده بود.
در توییت وان پلاس آمده بود: با توجه به قیمت گذاری نجومی چرا به آن گلکسی (کهکشان) می گویند و یا در کدام کهکشان برای گوشی گلکسی S23 مبلغ ۱۱۹۹ دلار پرداخت می کنند؟
این حساب کاربری تصویری را نیز در این رشته توییت منتشر کرد که بصورت طنز آمیز به موضوع تفاوت اندک گل ‌شی های گلکسی S23 و S22 اشاره دارد.
البته سامسونگ نیز پیش از این بارها در این مورد دستگاهی اپل را مورد تمسخر قرار داده است. در آخرین مورد که در آذرماه اتفاق افتاد، سامسونگ اپل را به دلیل نداشتن آیفون تاشو مورد تمسخر قرار داده بود.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster