دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ظاهراً نسخه جدید موتور جستجوی بینگ با هوش مصنوعی ChatGPT برای مدت کوتاهی در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
همانطور که اخیراً اعلام شده بود، مایکروسافت قصد دارد چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT را به موتور جستجوی بینگ خود اضافه کند، اما احتمالاً برای بسیاری این سؤال مطرح شده بود که این ادغام حداقل از نظر ظاهری چگونه خواهد بود. حالا گزارش‌هایی درباره نسخه مبتنی بر ChatGPT موتور جستجوی مایکروسافت منتشر شده‌اند که ظاهر آن را به نمایش می‌گذارند.
یک دانشجو و طراح به نام «اوون یین» در توییتر اعلام کرده که به نسخه جدید بینگ دسترسی پیدا کرده است. او همچنین گفته که Bing را به عنوان صفحه اصلی خود در مایکروسافت اج تنظیم کرده و رابط کاربری جدید آن را به‌تازگی دریافت کرده است.
یین موفق شد تا برای مدت کوتاهی سیستم را آزمایش کند و در یک پست وبلاگ Medium جزئیات بیشتری درباره آن به اشتراک بگذارد. او توضیح می‌دهد که چت‌بات نه تنها می‌تواند به سؤالات پاسخ دهد، بلکه می‌توان با آن ارتباط مکالمه‌محور هم داشت.
بینگ جدید همچنین ظاهراً می‌تواند منابع خود را ذکر کند. این یک ویژگی مهم محسوب می‌شود؛ زیرا ناتوانی مدل‌های زبانی مانند ChatGPT در توصیف منبع اطلاعات خود باعث می‌شود تا آن‌ها کمتر قابل اعتماد باشند.
تصاویری که از نسخه جدید بینگ با هوش مصنوعی ChatGPT ارائه شده‌اند، گزینه جدید «چت» را نشان می‌دهند که در نوار منو و کنار گزینه «جستجو» ظاهر می‌شود. با انتخاب آن، یک رابط چت برای کاربران باز خواهد شد که در آن گفته شده:
«به Bing جدید خوش آمدید: موتور پاسخگویی مبتنی بر هوش مصنوعی شما»
در ادامه این صفحه سه پیشنهاد وجود دارد: اینکه کاربران «سؤالات پیچیده بپرسند»، «جواب‌های بهتری دریافت کنند» و «ایده‌های خلاقانه دریافت کنند». همچنین در بخش دیگری از این صفحه توضیح داده شده:
«بینگ از هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند، بنابراین ممکن است شگفتی‌ها و اشتباهاتی در آن رخ دهد. حتماً حقایق را بررسی کنید و بازخورد خود را به اشتراک بگذارید تا بتوانیم یاد بگیریم و پیشرفت کنیم.»
درنهایت باید اشاره کرد یین تنها کسی نیست که ادعا می‌کند با نسخه جدید بینگ مواجه شده است. حداقل دو نفر دیگر نیز در توییتر گزارش کرده‌اند که قبل از ناپدیدشدن نسخه جدید موتور جستجوی مایکروسافت، به آن دسترسی داشتند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster