دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
بسیاری از کاربران نگران حریم شخصی و امنیت خود هستند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
توییتر به دلیل برخورداری از فضای اظهار نظر ناشناس و امکان ساخت ساده حساب کاربری محبوبیت زیادی بین افراد مختلف دارد. با این حال به نظر می‌رسد که این فضای ناشناس قرار نیست حفظ شود. گزارشات اخیر حاکی از اجباری شدن احراز هویت کاربران توییتر هستند و این شبکه اجتماعی قصد دارد حساب‌های جعلی را هرچه زودتر حذف کند؛ اما به نظر می‎‌رسد که احتمالا این تصمیم مورد استقبال قرار نگیرد.
توییتر پس از انتقال مالکیت به ایلان ماسک دچار دگرگونی‌های مثبت و منفی زیادی شده که تجربه کاربران را تا حد زیادی تغییر داده است. یکی از دگرگونی‌های جدید توییتر مربوط به حذف سخت‌گیرانه حساب‌های جعلی خواهد بود. افزایش موارد جعل هویت در بروز این اتفاق تاثیر زیادی داشته‌اند؛ اما مراحل احراز هویت در توییتر به چه شرح خواهند بود؟
بر اساس اطلاعات فاش شده، کاربران باید شناسه قانونی و البته تصویر سلفی خود را برای تایید واقعی بودن حساب خود در اختیار توییتر قرار دهند. مسئولان بخش مربوطه این شبکه اجتماعی پس از مدتی این درخواست احراز هویت را تایید کرده و نتیجه را به اطلاع کاربر خواهند رساند.
این اقدام به مانند شمشیری دو لبه است. پاک‌سازی سرویس‌ها از کاربران جعلی که اطلاعات نادرست را نشر می‌دهند نکته مثبتی به شمار می‌آید؛ اما در مقابل کاربران نگران نقض حریم خصوصی و امنیت خود طی این فرآیند هستند. بر اساس دیگر اطلاعات منتشر شده، ایلان ماسک در نظر دارد تایید هویت کاربران را به شرکت شخص ثالثی با همین تخصص بسپارد. در نهایت توجه داشته باشید که این موضوع هنوز مورد تایید رسمی توییتر قرار نگرفته است. با توجه به اوضاع اخیر این شبکه اجتماعی اما تحقق آن دور از ذهن نیست.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster