دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
خانواده گلکسی S23 با توجه به پیکربندی‌های خود حداقل در آمریکا تغییری به‌لحاظ قیمت نداشته‌اند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
سامسونگ در مراسمی که بعد از آغاز همه‌گیری کرونا برای اولین بار به‌صورت حضوری برگزار شده بود، از گلکسی S23 اولترا و گلکسی S23 و S23 پلاس رونمایی کرد. پیش از مراسم شایعات زیادی درباره افزایش قیمت این سه مدل منتشر شده بود، اما حالا بالاخره قیمت‌های رسمی این سه گوشی اعلام شده است.
تورم اقتصادی بر قیمت اکثر محصولات مصرفی در سراسر دنیا اثر گذاشته و سری جدید پرچمداران سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نبوده است. سامسونگ در مراسم آنپکد امشب اعلام کرد که گلکسی S23 معمولی با قیمت پایه 799 دلار، گلکسی S23 پلاس با قیمت پایه 999 دلار و گلکسی S23 اولترا با قیمت پایه 1199 دلار از 28 بهمن به بازار می‌آید.
گوشی‌های جدید سامسونگ ممکن است در کشورهای مختلف با قیمت‌های متفاوتی به فروش برسند، اما قیمت پیکربندی‌های مختلف آن‌ها در آمریکا از قرار زیر است:
اسپانسر این رویداد دیجیاتو، ویپاد؛ ترابانکپاسارگاد است.
ویپاد شعبه تمام دیجیتال بانک پاسارگاد است که همواره همراه شماست. با ویپاد می‌توانید از هر مکان و در هر زمان از خدمات متنوع بانکی از افتتاح حساب تا دریافت نسل جدید تسهیلات بهره‌مند شوید.
نسل جدید تسهیلات، عنوانی برای تسهیلات بدون ضامن و وثیقه است که به‌صورت کاملا آنلاین و تنها طی چند دقیقه دریافت می‌کنید. این تسهیلات، گام بلندی برای گذر از عصر بانک‌های سنتی به‌سوی بانک‌هایی است که در آینده تکنولوژیک خواهیم دید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster