رئیس واحد آسیای شیائومی به نام Manu Kumar Jain امروز این شرکت را ترک کرد. این فرد به مدت ۹ سال در شیائومی مشغول به کار بود و باعث رشد این شرکت در آسیا به‌ویژه در هند شد. 
آقای Jain با انتشار بیانیه‌ای از شیائومی تشکر کرده و گفته است که فعلا کمی استراحت خواهد کرد تا خود را برای چالش جدید که احتمالا در یک صنعت دیگری خواهد بود آماده کند. سمت سازمانی ایشان در شیائومی نایب رئیس بین‌الملل شیائومی بود، اما نقش او در ایجاد همکاری دوطرفه بین این شرکت و هند بسیار چشمگیر بوده است. این همکاری‌ها منجر به پیشتازی شیائومی در هند گردید و این شرکت حالا جزو برترین برندهای بازار گوشی هوشمند هند است. ‌
این مدیر سابق شیائومی در زمان فعالیت خود در بخش هند این شرکت توانست بدون صرف کوچکترین هزینه‌ای بابت تبلیغات، تبدیل به برترین برند این کشور شود. واحد هند شیائومی در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار شغل ایجاد کرده است و نکته جالب‌تر اینکه ۱۰۰ درصد گوشی‌های و تلویزیون‌های هوشمند شیائومی در بازار هند، در داخل این کشور مونتاژ شده‌اند.  
همزمان با جدا شدن Jain از شیائومی برخی از مدیران ارشد این شرکت مثل Alvin Tse و Hugo Barra از او تشکر و قدردانی کردند و برای او آرزوی موفقیت در مشاغل آینده‌اش کردند.
حالا باید ببینیم که شیائومی بدون Jain چه مسیری را در پیش خواهد گرفت و باز هم بدون او مو‌فق خواهد بود یا نه‌
منبع: Gsmarena
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster