دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این مطلب آموزشی به نحوه غیرفعال و پاک‌کردن حساب کاربری توییتر در کامپیوتر و موبایل پرداخته است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
توییتر یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب است که می‌تواند میزان زیادی از وقت باارزش افراد را به خود اختصاص دهد. همین مسئله باعث می‌شود تا بسیاری از کاربران به فکر حذف اکانت توییتر باشند. در مطلب پیش رو به نحوه غیرفعال کردن و حذف دائمی حساب کاربری توییتر در موبایل و کامپیوتر خواهیم پرداخت.
اغلب شبکه‌های اجتماعی ازجمله توییتر، امکان پاک‌کردن اکانت به‌صورت آنی را در اختیار کاربران خود قرار نمی‌دهند و توییتر هم از همین قاعده پیروی می‌کند. افرادی که قصد دارند حساب کاربری خود را در این پلتفرم حذف نمایند، ابتدا باید آن را غیرفعال کنند و پس از گذشت ۳۰ روز، اکانت به‌شکل خودکار پاک می‌شود.
توجه داشته باشید که پس از غیرفعال کردن اکانت توییتر، از آن خارج می‌شوید و در صورتی که مجدداً وارد آن شوید، دوباره فعال خواهد شد. همچنین درصورت نیاز، می‌توانید پیش از شروع فرایند گفته‌شده، اقدام به دانلود اطلاعات مرتبط با حساب کاربری خود کنید.
توییتر امکان حذف حساب‌های کاربری را در پلتفرم‌های مختلف، ازجمله کامپیوتر برای مشترکین خود فراهم ساخته است. اگرچه انجام این کار روی تبلت و موبایل هم امکان‌پذیر است، اما در دسکتاپ بسیار سریع‌تر و راحت‌تر خواهد بود که نحوه انجام آن در پایین توضیح داده شده است.
برای پاک‌کردن اکانت توییتر روی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، می‌توانید از مسیر زیر پیش بروید. توجه داشته باشید که ممکن است در نسخه‌های اخیر اپلیکیشن توییتر، ظاهر منوها کمی متفاوت باشند، اما فرایند حذف اکانت توییتر در آن یکسان است.
جهت حذف اکانت توییتر روی محصولات اپل ازجمله اپلیکیشن مختص به آیفون و آیپد، تنها لازم است تا مراحل گفته‌شده در قسمت پایین را دنبال کنید.
همان‌طور که در قسمت‌های قبلی اشاره شد، پس از گذشت ۳۰ روز از غیرفعال کردن حساب توییتر، اکانت به‌شکل خودکار حذف خواهد شد. در این حالت دیگر امکان دسترسی به اطلاعات آن وجود ندارد و تمامی عکس‌ها، ویدئوها، توییت‌ها و… از دسترس خارج می‌شوند. البته کاربران می‌توانند از طریق مسیر زیر، فایل‌های مرتبط با حساب کاربری خود را پیش از حذف اکانت توییتر، دانلود کنند.
جهت ایجاد درخواست برای ارسال فایل‌های حساب کاربری از طریق اپلیکیشن موبایل توییتر در اندروید و iOS هم می‌توانید طبق مسیر زیر پیش بروید.
خیر؛ اگر قصد حذف اکانت توییتر خود را داشته باشید، ابتدا باید آن را غیرفعال کنید. پس از گذشت ۳۰ روز، حساب کاربری به‌شکل خودکار حذف می‌شود.
در صورتی که اکانت توییتر خود را غیرفعال کرده باشید، پس از گذشت ۳۰ روز به‌شکل خودکار حذف می‌شود؛ اما می‌توانید با ورود به مجدد به آن روی کامپیوتر یا موبایل، از پاک‌شدن حساب کاربری خود جلوگیری کنید.
خیر؛ در آخرین مرحله از حذف اکانت توییتر در کامپیوتر و موبایل، حتماً باید رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید؛ در غیراین‌صورت امکان غیرفعال کردن آن را نخواهید داشت.
اکانت‌های غیرفعال‌شده به‌صورت خودکار پس از گذشت ۳۰ روز حذف خواهند شد و دیگر نمی‌توان به آن‌ها دسترسی داشت؛ درنتیجه تنها امکان غیرفعال کردن موقت آن‌ها وجود دارد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster