بازی با شن و ماسه فعالیت مورد‌علاقه‌ی بسیاری از ما در دوران کودکی بوده است. بااین‌حال برای برخی افراد شن‌ و ماسه فقط یک منبع سرگرمی نیست، بلکه وسیله‌ای برای بیان هنر است.
این موضوع، به‌خصوص در مورد آندونی باستاریکا (Andoni Bastarrika)، هنرمند اسپانیایی که مجسمه‌سازی شنی را به سطح بالایی رسانده، صادق است. او ساختمان‌های شنی عظیمی می‌سازد که مطمئناً توجه‌ها را جلب می‌کند. مجسمه‌های آندونی از تمساح‌های ترسناک گرفته تا سگ‌های بامزه، گواهی بر زیبایی و تطبیق‌پذیری ابزار کار او؛ یعنی شن و ماسه است.
سفر هنری آندونی در سال ۲۰۱۰ آغاز شد. اولین کار او مجسمه یک پری دریایی کوچک بود که به او نشان داد واقعاً بااستعداد است. به قول آندونی، به نظر می‌رسید که دستان او در حین کار بر روی مجسمه، ذهن خود را دارند. این تجربه، آندونی را برانگیخت تا مهارت‌های خود را تقویت کند؛ در دهه گذشته، او خود را وقف تکمیل این هنر کرده است.
برای دیدن آثار مسحورکننده از مجسمه‌های شنی این هنرمند، صفحه اینستاگرام آندونی باستاریکا را دنبال کنید.
اگر از تماشای شاتر لذت می‌برید، در نوار سمت راست، روی قلب کلیک کنید. از نوار استیکی پایین مرورگر گوشی هم می‌توانید مطالب را لایک کنید. از تعامل با شما و خواندن دیدگاه‌هایتان، خوشحال می‌شویم.
خانواده ما

source

توسط digitalwebmaster