کارمندان آمازون از ChatGPT برای انجام مصاحبه های شغلی و ارائه اسناد آموزشی استفاده می کنند. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کارمندان آمازون از ChatGPTیه عنوان دستیار کاری استفاده می کنند. این چت بات هوشمند به دلیل داشتن پتانسیل های فراوان در روزهای اخیر مورد تعجب همگان شده است. از مهمترین قابلیت […]
کارمندان آمازون از ChatGPT برای انجام مصاحبه های شغلی و ارائه اسناد آموزشی استفاده می کنند.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کارمندان آمازون از ChatGPTیه عنوان دستیار کاری استفاده می کنند. این چت بات هوشمند به دلیل داشتن پتانسیل های فراوان در روزهای اخیر مورد تعجب همگان شده است. از مهمترین قابلیت آن نوشتن مقالات دانشگاهی است.
طبق خبرهای منتشر شده تعدادی از کارمندان آمازون از این چت بات برای افزایش بازدهی کاری استفاده کرده اند. زمینه استفاده آنها برای پاسخ به سوالات استخدامی و نوشتن کد برای نرم افزار و همچنین ساخت اسناد آموزشی بوده است.
به گفته یکی از کارکنان آمازون در اسلک، بخش آمازون وب سرویس این شرکت که خدمات ابری ارائه می کند با تشکیل کارگروهی تلاش دارد تا تأثیر این هوش مصنوعی را بررسی کند. بررسی های انجام شده نیز نشان می دهد این هوش مصنوعی در پاسخ دادن به مشتریان عملکرد خوبی از خود نشان داده است. همچنین در پاسخ به سوالات استراتژیک و ساخت اسناد آموزشی عملکردی عالی داشته است.
طبق گزارش بیزینس اینسایدر چت بات ChatGPT توانست در بخش عیب یابی مربوط به مهندسان AWS Aurora رتبه عالی کسب کند. البته آمازون پیش از این نسبت به عدم استفاده از این چت بات به کارکنان خود هشدار داده بود. زیرا در برخی مواقع اطلاعات نادرست را به جای اطلاعات علمی ارائه می کند. وکلای آمازون نیز از کارمندان شرکت خواسته اند مسائل مهم شرکت در اختیار این چت بات قرار نگیرد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster