به دلیل عملکرد نامناسب تراشه های اگزینوس، گوشی های گلکسی S23 تنها با تراشه های کوالکام عرضه خواهند شد. در حالی که مشخص نیست این وضعیت برای سال آینده نیز تکرار میشود یا خیر، خب علی در مورد استفاده از تراشه اگزینوس منتشر شد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالا سامسونگ قصد […]
به دلیل عملکرد نامناسب تراشه های اگزینوس، گوشی های گلکسی S23 تنها با تراشه های کوالکام عرضه خواهند شد. در حالی که مشخص نیست این وضعیت برای سال آینده نیز تکرار میشود یا خیر، خب علی در مورد استفاده از تراشه اگزینوس منتشر شد.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، احتمالا سامسونگ قصد دارد در برخی نسخه های گلکسی S24 از تراشه اگزینوس ۲۴۰۰ استفاده کند.
از مدت ها پیش تاکنون پرچم دارهای سامسونگ با دو نوع تراشه عرصه شده بودند. این دو تراشه اگزینوس و اسنپدراگون بودند. البته این اقدام با انتقادهای زیادی همراه بود. البته امسال دیگر خبری از استفاده تراشه اگزینوس در گوشی های گلکسی S23 نیست.
با وجودی که سامسونگ روی تراشه های اگزینوس ۲۳۰۰ برای استفاده در گوشی های گلکسی S23 کار کرده است اما خبرهای منتشر شده نشان می دهد این شرکت کره ای تصمیم دارد از آنها در گوشی های گلکسی S22 FE و تبلت گلکسی S8 استفاده کند. همچنین تصور میشد تراشه های اگزینوس سال آینده نیز مورد استفاده است شرکت قرار نگیرد اما بنظر می رسد تعداد محدودی از گوشی ها با این تراشه عرضه خواهند شد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster