اینستاگرام در سال‌های اخیر برای رقابت با تیک تاک سعی کرده است تا تمرکز خود را به حای اشتراک گذاری تصاویر روی ویدیوها بگذارد تا علاقمندان به ویدیوهای کوتاه را نیز جذب خود کند. این موضوع باعث نگرانی‌هایی شده است که مبادا اینستاگرام تبدیل به تیک تاک دوم شود. 
در همین رابطه، آدام موسری مدیرعامل اینستاگرام‌ توصیحاتی داده و تایید کرده است که این پلتفرم ویدیوهای زیادی را به کاربران نمایش می‌دهد‌.‌
موسری گفته است که او نگرانی افراد حرفه‌‌ای در زمینه عکاسی و سایر علاقمندان این حوزه را درک می‌کند که معتقدند اینستاگرام در حال تغییر رویکرد خود از عکس به ویدیو است. اما او تاکید کرده است که به‌رغم این تغییر رویکرد، اینستاگرام کماکان مبتنی بر عکس باقی خواهد ماند. 
به گفته موسری، اینستاگرام سال گذشته تمرکز زیادی روی ویدیو گذاشت اما امسال قرار است توازنی بین نمایش عکس و ویدیو ایجاد کند. او گفته است که اینستاگرام معمولا پیشنهادهای خود را براساس میزان علاقمندی هر کاربر به عکس یا ویدیو نمایش می‌دهد.  
بنابراین، اینستاگرام به ویدیو به عنوان یک محتوای جذاب و تعاملی نگاه می‌کند و همچنان به پیشنهاد آن‌ به کاربران ادامه خواهد داد. به هرحال، پلتفرمی مثل تیک تاک که محبوب‌ترین اپلیکیشن اجتماعی است توانسته از طریق همین محتوای ویدیویی به چنین جایگاهی برسد. حالا باید ببینیم در سال جدید میلادی استراتژی اینستاگرام در لین زمینه چه خواهد بود.
منبع: PhoneAr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster