دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
این مطلب به سراغ معرفی وب سایت RestorePhotos.io رفته است که روی بهبود وضوح چهره در عکس‌های قدیمی تمرکز دارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
امروزه هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلفی به کمک کاربران آمده است و انجام بسیاری از امور را بدست گرفته است. بالا بردن کیفیت عکس یکی از عملکردهای کاربردی هوش مصنوعی است که نیازی به مهارت و تجربه قبلی ندارد. در مطلب پیش‌رو به نحوه استفاده از restorePhotos.io می‌پردازیم؛ ابزاری مبتنی بر هوش مصنوعی که می‌تواند تأثیر چشمگیری روی بهبود کیفیت تصاویر و چهره‌ها داشته باشید.
تا حدود یک دهه قبل، دوربین موبایل‌ها از کیفیت چندانی برخوردار نبودند و افراد کمی هم به دوربین حرفه‌ای دسترسی داشتند. همین موضوع موجب شده است تا کیفیت تصاویر غیرحرفه‌ای گذشته نسبت به زمان حال، بسیار پایین‌تر باشد. همچنین نبود فناوری‌هایی مثل تشخیص خودکار چهره، بر کاهش وضوح قسمت‌های مهم در عکس‌ها تاثیر داشته است.
خوشبختانه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مختلفی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توان اقدام به بهبود کیفیت تصاویر، رنگی کردن آن‌ها و افزایش جزئیات نمود. وب سایت restorePhotos.io یکی از همین ابزارها است که به صورت اختصاصی روی افزایش وضوح چهره در عکس‌ها تمرکز دارد. برای بهره‌مندی از امکانات وب سایت گفته شده، تنها کافی است تا مراحل زیر را طی کنید.
برای ذخیره کردن عکس بهبود یافته در حافظه داخلی دستگاه، روی کلید Download Restored Photo در پایین صفحه کلیک کنید. همچنین با زدن گزینه Upload New Photo می‌توانید یک تصویر جدید را بارگذاری نمایید.
با مراجعه به وب سایت RestorePhotos.io و بارگذاری عکس‌های قدیمی خود در آن، می‌توانید کیفیت چهره‌ها را افزایش دهید.
استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، گزینه معقولی برای افزایش سریع و بدون دردسر کیفیت عکس‌های قدیمی محسوب می‌شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster