دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
همراه اول در سال گذشته فروش بیش از 31 هزار میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
همراه اول در رتبه‌بندی صد شرکت برتر ایران، جایگاه نخست را از منظر «فروش» در بین اپراتورهای تلفن همراه کسب کرد و در گروه ارتباطات و مخابرات دوم شد.
به گزارش دیجیاتو و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، «همراه اول» به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور توانست با فروش بیش از 312 هزار میلیارد ریال در سال 1400، جایگاه دوم گروه «ارتباطات و مخابرات» را در بیست‌وپنجمین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کسب کند.
این رویداد سالانه، صبح امروز دوشنبه 3 بهمن 1401 به همت سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور مقامات کشوری برگزار و از شرکت‌های بزرگ و مؤثر در اقتصاد کشور تقدیر و تجلیل شد.
در این ارزیابی، شرکت‌های برتر براساس شاخص‌هایی همچون «بیشترین فروش»، «بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بالاترین اشتغال‌زایی» و «بهره‌وری کل عوامل» معرفی شدند.
با نگاهی به وضعیت گروه «ارتباطات و مخابرات» از منظر بیشترین فروش، هلدینگ مخابرات ایران به‌عنوان سهامدار شرکت ارتباطات سیار ایران توانسته است با بیش از 391 هزار میلیارد ریال فروش در جایگاه نخست و سپس «همراه اول» در جایگاه بعدی قرار گیرد.
جایگاه سوم این گروه نیز به شرکت «نقش اول کیفیت»، به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده سرویس‌های مدیریت‌شده مخابراتی و فناوری اطلاعات و همچنین وابسته به همراه اول، با فروش بیش از 29 هزار میلیارد ریال در سال گذشته تخصیص یافته است.
گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی ایران، به‌عنوان تنها متولی رسمی و معتبر ارزیابی صنایع کشور از سال 1377 اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کرده و بیست‌وپنجمین رتبه‌بندی صورت‌گرفته براساس عملکرد سال 1400 شرکت‌ها بوده است.
بخشی از اهداف سازمان مدیریت صنعتی در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران شامل «معرفی شرکت‌های برتر ایران انتخاب‌شده براساس رتبه ‌بندی «100IMI-»، «گردهمایی مدیران ارشد شرکت‌های دولتی و خصوصی کشور با هدف افزایش سطح همکاری‌های فی‌‌مابین»، «ایجاد زمینه برای تعامل بیشتر مدیران و سیاست‌گذاران اقتصادی کشور با مدیران بنگاه‌های اقتصادی»، «گسترش رقابت بین بنگاه‌‌های اقتصادی» و «شفاف‌سازی فضای کسب‌و‌کار» است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster