توییتر قصد دارد طی ماه های آینده توییت های شگفت انگیز را ترجمه کرده و به دیگر کاربران در سراسر جهان نشان دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از ورود ایلان ماسک به توییتر این شبکه اجتماعی تغییرات زیادی به خود دیده است. ماسک در توییت اخیر خود اعلام کرد این […]
توییتر قصد دارد طی ماه های آینده توییت های شگفت انگیز را ترجمه کرده و به دیگر کاربران در سراسر جهان نشان دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از ورود ایلان ماسک به توییتر این شبکه اجتماعی تغییرات زیادی به خود دیده است. ماسک در توییت اخیر خود اعلام کرد این شبکه اجتماعی به زودی تغییر مهمی را تجربه خواهد کرد.
به گفته وی قرار است در اینده ای نزدیک توییت های شگفت انگیز مربوط به افراد در کشورها و فرهنگ های مختلف ترجمه و به دیگر افراد پیشنهاد شود. بدین صورت که اگر توییتی حالی با شگفت انگیز تشخیص داده شود بطور خودکار به دیگر زبان ها ترجمه شده و به دیگر کاربران در دیگر کشورها نمایش داده میشود.
هنوز مشخص نیست معیار شگفت انگیز بودن به چه معناست اما احتمالا وایرال شدن یکی از معیارهای آن خواهد بود. ایلان ماسک گفته است سیستم پیشنهادی توییتر به زودی در دسترس قرار می‌گیرد.
توییتر قصد دارد با ایجاد تغییرات اساسی کاربران بیشتری را به سمت این شبکه اجتماعی بکشاند. البته نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام کاربران کمتری داشته و در نتیجه درآمد کمتری نیز دارد.
همچنین دیگر قابلیت در دست اجرا انتشار توییت های طولانی و قابلیت تماس ویدیویی است که قرار است طی چند ماه آینده در دسترس کاربران قرار بگیرد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster