اپل از زمانیکه گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس را معرفی کرده تبلیغات زیادی درباره آن کرده است و خیلی‌ها فکر می‌کنند که در حال حاضر بهترین گوشی بازار این گوشی است. اما طبق یک گزارش جدید، دو گوشی اندرویدی توانسته‌اند از نظر سرعت دانلود، بالاتر از آن قرار بگیرند. 
براساس گزارش Ookla، گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس جایگاه نخست خود را در زمینه سرعت دانلود از دست داده است و دو گوشی‌ اندرویدی جای آن را گرفته‌اند. این گوشی اپل در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ در صدر قرار است اما در سه ماهه چهارم به رده سوم سقوط کرده است. ‌
در حالیکه‌ میانگین سرعت دانلود و آپلود آیفون ۱۴ پرو مکس در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ به‌ترتیب ۱۴۷ و ۱۷ مگابیت بر ثانیه بود، طبق گزارش Ookla، در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ گوشی گلکسی زد فولد ۴ با سرعت دانلود ۱۴۷.۲۴ مگابیت بر ثانیه و گوشی پیکسل ۷ پرو با سرعت دانلود ۱۳۷.۱۱ مگابیت بر ثانیه به‌ترتیب در رده‌های اول و دوم جای گرفته‌اند. سرعت دانلود آیفون ۱۴ پرو مکس در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ به ۱۳۳.۸۴ مگابیت بر ثانیه افت کرده است. 
در بخش سرعت آپلود، شرایط متفاوتی وجود دارد، بطوریکه‌ پیکسل ۷ پرو با سرعت ۱۵.۵۳ مگابیت بر ثانیه و تاخیر ۵۰ میلی ثانیه در صدر قرار گرفته است. در مجموع، سرعت دانلود گوشی‌های سامسونگ ۷ مگابیت بر ثانیه بیشتر از گوشی‌های آیفون بود. 
در حال باید منتطر بمانیم که ببینیم که عملکرد این گوشی ها در سال جدید میلادی چگونه خواهد بود.
منبع: Gizchina
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster