کمیسر اتحادیه اروپا نسبت به عدم پیروی از قوانین به مدیرعامل تیک تاک هشدار داد. وی طی یک تماس ویدیویی اعلام کرد این اتحادیه برای حفاظت از حریم خصوصی شهروندان خود تمامی ابزارهای ممکن را به کار خواهد گرفت و در صورتی که تیک تاک از این قوانین پیروی نکند آن را از اتحادیه اروپا […]
کمیسر اتحادیه اروپا نسبت به عدم پیروی از قوانین به مدیرعامل تیک تاک هشدار داد. وی طی یک تماس ویدیویی اعلام کرد این اتحادیه برای حفاظت از حریم خصوصی شهروندان خود تمامی ابزارهای ممکن را به کار خواهد گرفت و در صورتی که تیک تاک از این قوانین پیروی نکند آن را از اتحادیه اروپا حذف می کند. این اتحادیه از تیک تاک خواسته تا طبق قانون خدمات دیجیتال رفتار کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، کمیسر برتون از اتحادیه اروپا در تماس ویدیویی خود اعلام کرد: در صورتی که عدم پیروی از قوانین دیده شود بدون تردید و سریعا نسبت به ارائه تحریم ها اقدام می‌کنیم. به دلیل وجود مخاطبان جوان مسئولیت ما در این باره بیشتر است. اگر چه در ظاهر محتوای سرگرم کننده و بی ضرر وجود دارد اما فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا دسترسی کاربران به محتوای مضر و تهدیدکننده انجام گیرد.
در حال حاضر اپلیکیشن تیک تاک به عنوان محبوب ترین اپلیکیشن در بین جوانان شناخته می‌شود و تاکنون از مرز ۳ میلیارد دانلود گذشته است. علاوه بر این موضوع، تیک تاک یک برنامه چینی است و به همین منظور در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها نیز نگرانی هایی زیادی وجود دارد. شرکت بایت دنس به عنوان مالک تیک تاک متهم به جمع‌آوری داده و ارسال آن برای دولت چین است.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster