تصویر جدید منتشر شده از گلکسی زد فولد ۵ نشان می دهد این دستگاه دارای لولای ۳۶۰ درجه است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ دیسپلی به عنوان زیرمجموعه سامسونگ در نمایشگاه امسال CES از یک نمایشگر ۳۶۰ درجه رونمایی کرد. در صورتی که این نمایشگر به گوشی همراه اضافه شود گوشی […]
تصویر جدید منتشر شده از گلکسی زد فولد ۵ نشان می دهد این دستگاه دارای لولای ۳۶۰ درجه است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ دیسپلی به عنوان زیرمجموعه سامسونگ در نمایشگاه امسال CES از یک نمایشگر ۳۶۰ درجه رونمایی کرد. در صورتی که این نمایشگر به گوشی همراه اضافه شود گوشی می تواند هم به سمت داخل و هم یه سمت بیرون تا شود.
طبق آنچه ورج گزارش کرده نمایشگر جدید سامسونگ از طراحی جدیدی در قسمت لولا استفاده کرده است. طبق گفته سامسونگ لولای جدید به نمایشگر فشار کمتری وارد می کند. پیش از این نیز سامسونگ دیسپلی در سال ۲۰۲۱ چنین نمایشگری معرفی کرده بود که البته طراحی متفاوتی داشت.
در حال حاضر گوشی های سری زد فولد از نمایشگرهای تاشو به سمت داخل استفاده می کنند و احتمالا سامسونگ از نمایشگر جدید خود که به هر دو سمت تا میشود در گلکسی زد فولد ۵ استفاده خواهد کرد. برخی شایعات در مورد این نمایشگر می گوید استفاده از این لولا در گلکسی زد فولد ۵ باعث کاهش برآمدگی نمایشگر نسبت به نسل قبل خواهد شد.
در حالی که بسیاری از رقبای گلکسی زد فولد مانند موتورولا ریزر و اوپو فایند N2 دارای نمایشگر با برآمدگی کمتر هستند این گوشی نیز احتمالا در نسل جدید با همین ویژگی ارائه خواهد شد.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster