نتایج بنچمارک تراشه M2 پرو نشان می‌دهد که این تراشه بسیار قدرتمندتر از M1 مکس است. اپل به‌تارگی این تراشه را در مک بوک پروهای جدید خود معرفی کرد و حالا خیلی‌ها منتظرند بدانند که عملکرد آن چگونه خواهد بود. 
با وجود اینکه تراشه M2 پرو از نظر قدرت پردازشی قدرتمندتر از M1 مکس است اما به نظر می‌رسد که در بخش گرافیکی عملکرد ضعیف‌تری دارد. طبق نتایج بنچمارک گیک بنچ ۵ متال، امتیاز M2 پرو برابر با 52,792 شده است که کمتر از امتیاز  59,345 تراشه M1 مکس می‌باشد. این نتایج احتمالا مربوط به نمونه بکار رفته در داخل مک مینی جدید اپل است که چند روز پیش معرفی شد و شاید نتایج نمونه بکار رفته در مک بوک پروهای متفاوت از این باشد. ولی به هر حال، مک مینی جدید اپل از یک سیستم خنک کننده توانمند برای پراکنده کردن حرارت داخلی خود استفاده می‌کند و این نتایج مرهون آن نیز است. ‌
تراشه M1 مکس یک پردازنده پیشرفته با ۲۴ هسته گرافیکی است، در حالیکه M2 پرو فقط ۱۹ هسته گرافیکی دارد. نتایج به دست آمده نشان می‌دهند که M1 مکس حدود ۱۲ درصد در بخش گرافیکی سریع‌تر از M2 پرو است. البته با این اختلاف ان ک به نظر می‌رسد که مک مینی جدید با تراشه M2 پرو و قیمت ۵۹۹ دلار ارزش خرید بیشتری داشته باشد. 
البته همانطور که می‌دانید نتایج بنچمارک‌ها هیچگاه نمی‌توانند نشان‌دهنده عملکرد واقعی یک تراشه باشند و باید ببینیم که M2 پرو در دنیای واقعی چه عملکردی از خود نشان خواهد داد. 
منبع: wccftech
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster