توییتر اخیرا نسخه جدید توییتر بلو را با هزینه اشتراک ۸ دلار در ماه (۱۱ دلار در ماه برای کاربران iOS) عرضه کرد و کاربران می‌توانند با خرید اشتراک آن به قابلیت‌های جذابی مثل دریافت تیک آبی دسترسی داشته باشند. 
حالا توییتر امکان خرید اشتراک این سرویس پولی را به‌صورت سالانه فراهم کرده است و کاربران از این طریق می‌توانند مشمول تخفیف نیز بشوند. هزینه اشتراک سالانه توییتر بلو ۸۴ دلار تعیین شده است که برای کاربران اندرویدی و iOS به‌ترتیب ۱۲ و ۳۶ درصد کمتر از روش اشتراک ماهانه است.
لازم به ذکر لست که روش اشتراک سالانه هیچ قابلیت اضافی ارایه نمی‌کند و دقیقا همان قابلیت‌هلی اشتراک ماهانه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما در توییتر بلو به قابلیت.های منحصربه‌فردی دسترسی خواهید داشت که شامل فولدرهای بوکمارک، آیکون‌ها و تم‌های سفارشی اپلیکیشن، قابلیت‌های زیاد شخصی‌سازی، امکان آپلود کردن ویدیوهای طولانی و همچنین امکان ویرایش توییت می‌شوند. 
در ضمن، اشتراک سالانه توییتر بلو هیچ مزیتی از بابت دسترسی سریع‌تر به تیک آبی فراهم نخواهد کرد بلکه مثل اشتراک ماهانه نیاز به بررسی اکانت کاربر از سوی توییتر خواهد بود و سپس در صورت تایید، تیک آبی به او تعلق خواهد گرفت. 
توییتر همچنین گفته است که این حق را دارد تا در صورتی که تشخیص داد یک کاربر قوانین پلتفرم را نقض کرده است تیک آبی او را بگیرد. در هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم میزان استقبال کاربران از اشتراک سالانه توییتر بلو چقدر خواهد بود.
منبع: PhoneAr
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster