سامسونگ در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ از گوشی گلکسی زد فولد ۵ رونمایی خواهد کرد. این شرکت می گوید قرار است در گلکسی زد فولد ۵ تحول بزرگی در گوشی های تاشو ایجاد کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گلکسی زد فولد ۵ احتمالاً در نیمه دوم امسال رونمایی می شود. یک […]
سامسونگ در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ از گوشی گلکسی زد فولد ۵ رونمایی خواهد کرد. این شرکت می گوید قرار است در گلکسی زد فولد ۵ تحول بزرگی در گوشی های تاشو ایجاد کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گلکسی زد فولد ۵ احتمالاً در نیمه دوم امسال رونمایی می شود. یک نشریه ویتنامی به نام پیکسل گزارشی را منتشر کرده که نشان می دهد احتمال دارد سامسونگ در گوشی تاشو بعدی از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی همانند گلکسی اس ۲۲ اولترا استفاده کند و دیگر خبری از دوربین ۵۰ مگاپیکسلی گلکسی زد فولد ۴ نیست. البته در صورت صحت این خبر گوشی جدید وزن بیشتری خواهد داشت که دلیل آن نیز وجود دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی جدید است.
البته خود این خبر می‌تواند برای دوستداران گوشی های تاشو خبر گوشی محسوب شود. زیرا بسیاری از کاربران از عملکرد نه چندان خوب دوربین انتقاد می کردند. زیرا آنها کیفیت این دوربین ها را در حد گوشی های پریمیوم غیر تاشدنی و با قیمتی بالاتر می دانند.
در این گزارش آمده است علاوه بر دوربین اصلی دوربین تله فوتو نیز بهبود می یابد و به همراه دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی یک دوربین ۶۴ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۲ برابری و یک دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی نیز عرضه می شود. البته با توجه به اینکه سامسونگ سال گذشته در گلکسی زد فولد ۴ دوربین ها را ارتقا داده بود نمی توان به خبر منتشر شده چندان تکیه کرد. زیرا سامسونگ طی روند سالهای گذشته هر دو سال یکبار تغییرات اساسی در دوربین گوشی ها ایجاد می کند. از دیگر جزئیات مربوط به گلکسی زد فولد ۵ وجود درگاهی برای قرار گیری قلم S Pen است. همچنین این شرکت قصد دارد پرچمدار تاشو بعدی خود را با تاخوردگی کمتر در صفحه نمایش عرضه کند.
تبلیغات :
buy Neuralink
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster