در طی رویدادهای اخیر بازی‌هایی معرفی شدند که در تمام آن‌ها یک المان مهم به چشم می‌خورد: فضا. بله بازی‌های فضایی حالا به شکل عجیب و غریبی تعدادشان زیاد شده. به واسطه مسیری که ایلان ماسک در طول این سال‌ها طی کرد، بشر حالا چیزی با زندگی روی مریخ و پیمایش در فضا فاصله ندارد. این موضوع به شکل عجیب و غریبی دنیای مدیا که ویدیو گیم که قطعا یکی از شاخه‌های مهم در آن به حساب می‌آید را به شدت تحت تاثیر قرار داده.
در طول این مدت، اخبار همیشه در حال بازنشر ماجراجویی‌های فضایی ایلان ماسک و دیگر شرکت‌های این حوزه بودند و واژه «فضا» به شکل ویژه‌ای ترند شد. از آنجایی هم که رشته مدیا با ترندهای روز گره سنگینی خورده، طبیعی است که در این دوران شاهد عرضه بازی‌های متعددی باشیم که ستینگ میان ستاره‌ای را برای روایت قصه خود انتخاب کنند. برای مثال اخیرا شاهد انتشار بازی کالیستو پروتکل بودیم و تنها چند هفته با عرضه نسخه بازسازی شده Dead Space فاصله داریم.
علاوه بر این، تعداد زیادی بازی فضایی نیز در رویدادهایی نظیر سامر گیم فست، گیم اواردز و همچنین گیمزکام معرفی شدند و بسیاری از آن‌ها نیز در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شوند. اما بحث اینکه چرا دنیای ویدیو گیم به چنین سمتی قدم برداشته، مفصل‌تر از چیزی است که تا اینجا توضیح دادیم. به همین خاطر از شما دعوت می‌کنم که به تماشای ویدیو زیر بنشینید تا از تمام جوانب این موضوع با خبر شوید.
خب راستش دلایل به یه چیز ختم میشن:
ترند بودن
یه سری دلایل باعث میشن که یه چیز ترند بشه و وقتی ترند میشه نمیشه گفت دلیل اون دلایل هست بلکه دلیلش همون ترند بودن هست!
یعنی اون هایی که بعد مدتی میان فقط از اون ترند پیروی میکنن از اون دلایلی که باعث ترند شدن یه چیزی شده
حالا که آپارات بر اساس بازدید درآمد داره ممکنه تو آپارات همه ویدیو هاتون رو آپلود کنید؟
نگاهی به برترین آثار ایرلندی با چشم‌های دلربا

source

توسط digitalwebmaster