جستجو در خودروبانک
شرکت ایران خودرو از ابتدای سال تا ۲۱ دی‌ماه با افزایش ۴۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، از مرز تولید ۵۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو سواری و تجاری عبور کرد و به این ترتیب به هدف تعیین شده برای تولید امسال مبنی بر افزایش ۵۰ درصدی تیراژ تولید خودرو نزدیک‌تر شد.
براساس گزارش روابط عمومی ایران خودرو، در سه ماهه پایانی سال تیراژ تولید به بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه هدف‌گذاری شده است و تولید عبور مستقیم به عنوان یکی از فعالیت ایران خودرو در تحقق اهداف تولید ارزیابی می‌شود.
روند تولید در ایران خودرو در هفته ۴۲ سال جاری شتاب بیشتری به خود گرفته است و بیش از ۱۴ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو تولید شده که از هفته ۴۰ سال ۱۳۹۹ تاکنون بالاترین رکورد ثبت شده برای این خودرو ساز است.
در حال حاضر علاوه بر تولید، صدور فاکتور و اسناد خودرو از ابتدای امسال تا ۲۱ دی ماه افزایش ۴۳ درصدی را تجربه کرده و در شاخص عرضه خودرو به مشتریان نیز در همین بازه زمانی رشد ۴۱ درصدی به ثبت رسیده است.
گروه صنعتی ایران خودرو از خردادماه امسال با تولید خودروی سواری به صورت عبور مستقیم و از شهریورماه سال جاری با تولید محصولات تجاری و سنگین به شکل عبور مستقیم، برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی و ارتقای رضایتمندی مشتریان تلاش نموده است. بر این اساس شرکت ایران خودرو ضمن صرفه جویی بیش از دوهزار و صد میلیارد تومانی و موفق به سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه شده است.
یکی از دلایل افزایش تولید و شتاب در عرضه خودرو توسط ایران خودرو را می‌توان حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید دانست.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

sourcesource

source

توسط digitalwebmaster